ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські суднобудівники висміяли "енергонезалежність", запроваджену директором

Підприємство не розплатилося з великими боргами за електронергію та натомість почало користуватися автономними генераторами
Depo.Миколаїв
30 березня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївські суднобудівники висміяли "енергонезалежність", запроваджену директором
Миколаївські суднобудівники висміяли "енергонезалежність", запроваджену директором

Арендованих генераторів для "енергонезалежності" заводу 61-го комунара від Миколаївобленерго вистачає для роботи чи не одного верстату на підприємстві. Люди вимушені розігрівати чай на багатті. А для того, щоб забезпечити генератори пальним, із заводу вивозять метал. Про це заявили працівники заводу імені 61-го комунара, які вийши на пікет під Миколаївську ОДА з вимогою звільнити директора Федора Петрова, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нещодавно на заводі 61-го комунара здійняли галасу через відключення "Миколаївобленерго" електроенергії за великі борги підприємства. Дійшло навіть до звинувачень голови енергопостачальної компанії у сепаратизмі та зриву оборонних замовлень. В свою чергу енергетики назвали це "плодом нездорової уяви".

Потім завод заявив, що звільняється від енергозалежності та переходить в автономний режим. Для цього зібралися закупити генератори. Щоправда для цього із підприємства "Укроборонпрому" продають метал. Його назвали у заводі "неліквідним майном". З цього приводу висловилися і працівники підприємства, які вийшли вчора на пікет під Миколаївську ОДА.

Зазначимо, прибічники директора заводу Федора Петрова, у яких повиривали з рук провокативні плакати, наполягали, що підприємству не дають працювати через відключення електроенергії. "Якщо б не відключали електронергію, в нас було б все нормально. В принципі ми зараз працюємо, генератори повмикали", - заявляла прибічниця Петрова.

Але пікетувальники, які вимагають звільнення директора, наполягають на протилежному: завод не працює і людей взагалі пускають під список. "Два тижні електронергії немає. Як можна працювати? На буржуйках?", - зазначила пікетувальниця.

Один із поновлених судом працівників, якого не пускають на завод, заявив, що враховуючи вартість арендованих дизельгенераторів, витрати на пальне, можна було б розрахуватися з обленерго. Інші додають, що потужності генераторів вистачає для роботи ледь не одного верстату: "Це палата №6, коли людина говорить, що одним верстатом 800 людей на заводі будуть заробляти собі зарплату. Коли буде один верстат працювати, не будуть навіть комп'ютери працювати, тому що невистає потужності".

Люди також наполягають, що ріжуть основні фонди заводу на метал, оскільки потрібно "покрити" витрати на пальне для генераторів.

Нагадаємо, працівники заводу заявляли, що "Укроборонпром" не чує їхніх прохань про зміну директора і не відповідає на запити.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв