ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під час пікету суднобудівників під Миколаївською ОДА ледь не дійшло до штовханини

Конфлікт виник між прибічниками директора заводу 61 комунара та робітниками, що вимагають його звільнення
Depo.Миколаїв
29 березня 2016 19:20
ФОТО: depo.ua
Під час пікету суднобудівників під Миколаївською ОДА ледь не дійшло до штовханини
Під час пікету суднобудівників під Миколаївською ОДА ледь не дійшло до штовханини

Сьогодні, 29 березня, в черговий раз під стіни Миколаївської ОДА вийшли працівники заводу 61-го комунара, зайвляючи при багаторічні борги та невдоволені новим директором Федором Петровим. Проте зі своїми плакатами прийшли і прибічники керівництва. Конфлікт на підвищених тонах ледь не дішов до штовханини. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Працівники заводу вже з півтора роки працюють безкоштовно вже після призначення нового директора. Борги старого керівництва їм також не повернули. Близько 50 працівників вийшли в черговий раз на пікет з вимогою зняти Федора Петрова, адже він, за словами пікетчиків, не дає людям працювати і заробляти гроші. Проте на його захист також прийшли люди. Вони озброїлися плакатами, які в них повиривали з рук працівники заводу.

Зазначимо, що прихильники директора прийшли непомітно і стали за працівниками заводу, які розмовляли на той момент із заступником голови ОДА Миколою Романчуком. Нишком вони розвернули "транспаранти" зі словами "Меріков, зніми блокаду заводу", "Ні свавіллю Головченка", "Петров, поверни колишню славу заводу" та іншими.

Але працівники запідозрили, що ці люди є підставними: "Покажи, на**р свою розрахункову, я тобі свою покажу...У вас немає заборгованості". "Скільки тобі заплатили?" "Ідіть звідси. Непотрібно людей в оману заводити", - кричали мітингувальники, які прийшли боротися за зарплатню.

Відео містить нецензурно лексику

Плакати прихильників директора скомкали. Потім жінка, до якої в пікетувальників було найбільше претензій, передала документи заступнику голови ОДА. За її словами, колектив зібрав підписи і завод працює. "Ми хочемо працювати, а нам не дають. Якщо б нам не відключали електроенергію, в нас було б все нормально. Ми намагаємося працювати", - пояснювала жінка.

Але пікетувальники не погоджувалися: жінка, яка принесла документи про те, що завод працює, стала на сторону директора, коли їй виплатили зарплату. За словами мітингувальників, директор обрав її головою ради трудового колективу без погодження з працівниками. "Це Димко, працівниця Петрова. В неї немає ні заборгованості по зарплатні, і совісті також у неї немає", - сказали працівники.

Вони також зазначили, що сьогодні завод взагалі закрили, а їх не хотіли пускати на пікет. Начальникам у цехах загрожували звільненням. Після мітингу вони також переживають, що можуть залишитися без роботи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв