ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївобленерго назвало заяви про сепаратизм від суднобудівників "плодом нездорової уяви"

За словами енергетиків, "гра", що затіяло підприємство, відволікає увагу від реальних проблем на заводі
Depo.Миколаїв
18 березня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua
Миколаївобленерго назвало заяви про сепаратизм від суднобудівників "плодом нездорової уяви"
Миколаївобленерго назвало заяви про сепаратизм від суднобудівників "плодом нездорової уяви"

Після обвинувачень заводом 61-го комунара у сепаратизмі керівника "Миколаївобленерго" Олега Сивака енергетики зробили хід у відповідь. На їхню думку, звинувачення в зриві оборонних замовлень є проявом інформаційної війни. Відповідна заява опублікована на офіційному сайті підприємтсва, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, що завод 61-го комунара у своєму повідомленні звинуватив енергетиків в економічних диверсіях проти державного підприємства. Енергетики у відповідь зазначають, що підприємство є одним з найбільших і "найстаріших" боржників за електроенергію: із 152,7 млн грн загальної суми боргів перед енергокомпанією 37,3 млн належить заводу. "Про повноту і своєчасність розрахунків заводу як споживача електроенергії наочно свідчить той факт, що в січні 2016 р при нарахуванні йому 1320 тис. гривень він не заплатив ні копійки, а в лютому відповідні суми склали 828 тис. грн і 212 тис. грн", - зазначають енергетики.

Заяви щодо сепаратизму і зриву держзамовлень в енергокомпанії називають "іграми" для відвернення уваги від проблем в управлінні заводом. Натомість у відповідь про розігрівання їжі на кострах моряками енергетики завявлять, що завод позбавляє існування їхні сім'ї. Крім того, обвинувачення в сепаратизмі Олега Сивака обленерго називає вигадками: "Слід зазначити, що якщо вигадки наших опонентів щодо "сепаратистських" настроїв керівництва ПАТ "Миколаївобленерго" є не більше, ніж плодом їх нездорової уяви, то позиція нашого підприємства ґрунтується на вимогах законодавства про уповноважених органів державної влади", - йдеться в повідомленні.

"Миколаївобленерго" резюмує про "жорстку позицію щодо дотримання законності, підтримку політики територіальної цілісності та неприпустимість будь-яких проявів сепаратизму в колективі".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв