ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські суднобудівники звинуватили обленерго у сепаратизмі

На Суднобудівному заводі ім. 61 комунара заявляють, що відключення електроенергії на заводі - підрив економічної безпеки та обороноздатності України
Depo.Миколаїв
17 березня 2016 16:43
ФОТО: depo.ua
Миколаївські суднобудівники звинуватили обленерго у сепаратизмі
Миколаївські суднобудівники звинуватили обленерго у сепаратизмі

Миколаївський "Суднободівний завод ім. 61 комунара", що входить до концерну "Укроборонпром", звинуватив керівника ПАТ "Миколаївобленерго" у сепаратизмі, відповідну заяву розповсюдила прес-служба заводу, повідомляє Depo.Миколаїв.

На заводі вважають, що відключення електроенергії на заводі - підрив економічної безпеки та обороноздатності України: "ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара" став заручником сепаратистських настроїв керівника ПАТ "Миколаївобленерго", який самовільно відключає державне підприємство від енергопостачання, зриваючи роботу по ремонту військових і цивільних кораблів". 

На заводі стверджують, що це вже друге за місяць відключення. 

"Влаштувавши другу, за останній місяць, економічну диверсію проти державного підприємства, зриваючи виконання державних замовлень, керівник ПАТ "Миколаївобленерго" Олег Сивак не приховує своєї антидержавної позиції, вважаючи, що стратегічне підприємство - ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара" державі не потрібен", - йдеться у повідомленні. 

За останні два тижні "суднобудівний завод ім. 61 комунара" перерахував на розрахунковий рахунок обленерго 513 тис. грн, які перекривають витрати за спожиту електроенергію, але "Миколаївобленерго" продовжує відключати електрику. 

"Суднободівний завод ім. 61 комунара" звинуватив "Миколаївобленерго" у сепаратизмі - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв