ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські суднобудівники жаліються, що їх ігнорує "Укроборонпром"

Колектив вимагає звільнення нового директора, який, за їхніми словами, не дає їм працювати
Depo.Миколаїв
30 березня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua
Миколаївські суднобудівники жаліються, що їх ігнорує "Укроборонпром"
Миколаївські суднобудівники жаліються, що їх ігнорує "Укроборонпром"

Працівники Миколаївського суднобудівного заводу імені 61-го комунара заявляють, що госконцерн "Укроборонпром" не чує їхніх скарг на керівника Федора Петрова і не відповідає на їхні звернення. Люди просять звільнити директора, який заважає їм працювати і тільки збільшує борги за зарплатою. Про це працівники заводу заявили під час пікету під Миколаївською ОДА, повідомляє Depo.Миколаїв.

Колектив заводу вкотре вийшов пікетувати. Люди заявляють, що вже не просять повернути їм багаторічні борги, а "забрати" директора Федора Петрова. За їхніми словами, він керує підприємством вже вісім місяців і за цей час не взяв нових замовлень, а тільки пересварився зі всіма. Зарплатні за керівництва нового директора люди так і не дочекалися. "Ми не хочемо у держави просити гроші. Ми хочемо самі заробити. Він нам не дає (Петров - ред.)", - заявили пікетувальники.

Люди наполягають, що готові працювати, але просять звільнити керівництво. Заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук відповів пікетувальникам, що у адміністрації немає повноважень, щоб звільняти директора заводу, оскільки він підпорядковується "Укроборонпрому". Тому невдоволеному колективу порадили звертатися саме туди.

Але працівники розповіли, що такі звернення вже робили, але відповіді так і не отримали. "Ми сім звернень до нього написали (до Романа Романова, керівника "Укроборонпрому" - ред.). На жодне ми на отримали відповідь. Сім звернень писали - на гарячу лінію, особисто на пошту Романову, показували кримінальні справи, писали звернення від профкому, від трудового колективу. Розповідали, як є. Він нас не чує. Нас ігнорують", - заявили працівники.

За їхніми словами, директор загрожував звільненнями начальникам цехів, якщо люди вийдуть на пікет. "Ну що нам, оголосити голодування чи що? Ми й так голодуємо. Ми прийдемо, сядемо тут і оголосимо голодування. Далі що?", - вимагали відповіді від Романчука пікетувальники. 

Романчук запевнив, що від ОДА вже зробили звернення щодо звільнення Петрова: "На сьогоднішній день депутати Верховної Ради, Миколаївська ОДА звернулися декілька разів із листами до Кабміну. Кабмін відправив їх до "Укроборонпрому" про те, що на сьогоднішній день директор пан Петров не відповідає посаді. І просили його звільнити... Ми його не підтримуємо. Це не наш директор", - сказав заступник голови ОДА.

Зазначимо, що Федора Петрова призначили директором заводу 61 комунара наприкінці жовтня 2015 року. До цього він декілька місяців очолював підприємство, але як виконуючий обов'язки.

Нагадаємо, що під час пікету під Миколаївською ОДА трапився конфлікт між прибічниками директора заводу 61 комунара і працівниками, які вимагають його звільнення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв