Підсудний заступник голови Миколаївської ОДА пішов у відпустку

Микола Романчук офіційно знаходиться у відпусці
Depo.Миколаїв
28 вересня 2016 15:01
ФОТО: depo.ua
Підсудний заступник голови Миколаївської ОДА пішов у відпустку
Підсудний заступник голови Миколаївської ОДА пішов у відпустку

Скандальний віце-губернатор Миколаївської ОДА Микола Романчук з 3 вересня може законно продовжувати виконання обов'язків. Про це стало відомо в ході сьогоднішнього засідання суду, повідомляє Depo.Миколаїв.

Термін його відсторонення від посади було вичерпано ще 3 вересня, а прокуратор по справі заявив клопотання про його подовження лише сьогодні. Враховуючи даний факт суд відмовив у подовженні терміну відсторонення, адже на момент заявлення попередня ухвала вже не була чинною. 

Зараз судді вирішують чи задовольняти нове клопотання прокурора про повторне відсторонення Романчука від посади. 

Поки судді радяться, адвокат віце-губернатора заявив, що Романчук офіційно знаходиться у відпусці. Це підтвердив і сам миколаївський "Аладдін": "Я перебуваю у відпустці і виходити на роботу не збираюся, хоча термін мого відсторонення від займаної посади закінчився ще 3 вересня. Я законослухняний громадянин, і нехай все буде по закону. Якби я завтра вийшов на роботу, то вся Україна гула б. Я стільки років не був у відпустці, можу собі дозволити".

Нагадаємо, що в ході засідання адвокати домоглись допиту всіх депутатів облради та деяких чиновників. Захист заявив, що прокуратура приховує докази та ігнорує їх запити.

Повну хроніку судових засідань по справі Романчука читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв