Романчук може і далі бути заступником голови Миколаївської ОДА

Суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора стосовно подовження терміну відсторонення Романчука від посади
Depo.Миколаїв
28 вересня 2016 14:41
ФОТО: depo.ua
Романчук може і далі бути заступником голови Миколаївської ОДА
Романчук може і далі бути заступником голови Миколаївської ОДА

Підозрюваний у хабарництві заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук і далі може займати колишню посаду. Центральний суд Миколаєва відмовив прокурорам по справі у запізнілому клопотанні щодо подовження строку відсторонення від посади, повідомляє Depo.Миколаїв.

У відповідній ухвалі суд зазначив, що прокуратура не скористалась у визначений строк своїм правом заявити клопотання про подовження строку відсторонення, який закінчився ще 3 вересня: "Під час проведення вказаних судових засідань, прокурор маючи можливість у встановленому законом порядкузаявити клопотання про подовжження запобіжного заходу відносно Миколи Романчука таким правом не скористався та підтвердив це під час судового засідання... Таким чином своїм правом щодо подання відповідних клопотань прокурор вчасно не скористався... Так 28 вересня 2016 року прокурор заявив клопотання  про подовження строку дії обмеження, але воно на цей час вже не застосовується. За таких обставин суд не може продовжити строк дії обмеження, яке вже не застосовується". 

Після відмови у задоволенні позову прокурор подав нове клопотання про відсторонення Романчука від посади. На що адвокат заявив, що прокуратура має довести можливість впливу підсудного на хід розслідування, виконуючи обов'язки заступника голови ОДА. На його думку, перераховані ризики загальні та не стосуються підсудного. 

Судді видалились з зали засідань, щоб ухвалити рішення стосовно нового клопотання по  відстороненню Романчука від посади. 

Нагадаємо, що в ході засідання адвокати домоглись допиту всіх депутатів облради та деяких чиновників. Захист заявив, що прокуратура приховує докази та ігнорує їх запити.

Повну хроніку судових засідань по справі Романчука читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв