Захист Романчука заявив, що прокуратура приховує докази та ігнорує їх запити

Захист вимагав надати материали якоїсь переписки, в якій буцімто є вагомі докази вини Романчука
Depo.Миколаїв
28 вересня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua
Захист Романчука заявив, що прокуратура приховує докази та ігнорує їх запити
Захист Романчука заявив, що прокуратура приховує докази та ігнорує їх запити

Сьогодні у Миколаєві відбувається чергове судове засідання по "справі Романчука". Адвокати Миколаївського "Аладдіна" домоглися того, щоб в суді допитали депутатів обласної ради, які розглядали питання карьєру на своїх постійних комісіях, та ще ряду чиновників, повідомляє Depo.Миколаїв.

Після перерви адвокат через суд затребує у військової прокуратури матеріали справи, адже раніше прокуратура ігнорувала адвокатські запити. Прокурор заявив, що дане клопотання можна відхилити,  адже адвокатські запити подавались в  ГПУ, а не у військову прокуратуру. Він пообіцяв, що вже на наступне засідання прокуратура надасть всі матеріали до розгляду. 

Також захист вимагає надати материали якоїсь переписки, в якій буцімто є вагомі докази вини Романчука. На думку адвоката, прокуратура приховує документи та ігнорує їх запити. 

Суддя попросив пояснити значення фрази в клопотанні "витребувати матеріали", на що адвокат заявив, що хоче надати суду докази невинуватості підсудного, але не має до них доступу. В результаті суд відхилив це клопотання, адже в кримінально-процесуальному кодексі немає такого поняття як "витребування матеріалів". 

Повну хроніку судових засідань по справі Романчука читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв