Адвокати "золотого" Романчука": Він не розуміє, в чому його обвинувачують

Підготовчий судовий розгляд закінчився нічим: його перенесли на 29 серпня
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua
Адвокати "золотого" Романчука": Він не розуміє, в чому його обвинувачують
Адвокати "золотого" Романчука": Він не розуміє, в чому його обвинувачують

Сьогодні, 26 серпня, більше п'яти годин тривало підготовче судове засідання у справі першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука, який "погорів" на хабарі 92 тис. доларів. Після двогодинної перерви адвокати знов заявляли про порушення з боку прокуратури. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Один з трьох присутніх на судовому розгляді адвокатів заявив, що Романчук не розуміє, в чому конкертно його звинувачують: зловживанні владою чи службовим становищем. Крім того, захист наполягає на тому, що в обвинувальному акті немає печатки, як має бути за законом.

Прокурор військової прокуратури Південного регіону Михайло Верцимага аргументує, що за законом печатки і не має бути. Слідчі законно складали акт.

Ще щодо одного клопотання прокурор заявив, що наразі він не може надати документи про те, що обвинувальні акти вручали адвокатам. Адже захист наполягає, що їх надали лише Романчуку - це є порушенням.

Верцимага також додав, що група слідчих визначена уповноваженими особами в прокуратурі. Захист Романчука наполягає, що ще 3 липня проркурор, - який саме вони не стали називати, - говорив, що справою буде займатися НАБУ.

Зрештою п'ятигодинний судовий розгялд залишився безрезультативним: суд оголосив перерву до 29 серпня.

Нагадаємо, що сам Романчук винним себе не визнає. Його адвокати спочатку розгляду заявили про технічні помилки у документах, через що справу не можна розглядати. Потім вони додали обвинувачення в заангажованості суду.

Колегія відмовила у зміні складу суду, не знайшовши для цього аргументів. Адвокати почали вимагати повернути справу назад до прокуратури.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв