Адвокати "золотого" Романчука вимагають повернути справу в прокуратуру

Захист наполягає, що справу мало вести Антикорупційне бюро, а не прокуратура
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 15:51
ФОТО: depo.ua
Адвокати "золотого" Романчука вимагають повернути справу в прокуратуру
Адвокати "золотого" Романчука вимагають повернути справу в прокуратуру

Одна з адвокатів погорілого на хабарі 92 тис. доларів першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука подала клопотання до суду про повернення в прокурору обвинувального акта. Про це стало відомо під час судового засідання сьогодні, 26 серпня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Адвокати заявили, що обвинувальний акт надали лише Миколі Романчуку, а не його захисту. Крім того, вони постійно заявляли про грубі порушення в роботі прокуратури і самому процесі розслідування. За словами одного з адвокатів, прокуратура взагалі не мала права розслідувати справу, цим має опікуватися Антикорупційне бюро.

В цілому захист подав сім клопотань до суду. "Обвинувальний акт - це неповага до суду і обвинуваченому", - заявила адвокат Кирина.

Також захист обвинуваченого стверджує, що Романчук як заступник голови Миколаївської ОДА не міг впливати на справу про передачу вапнякового кар'єру в користування "Елк-Буд".

Адвокати вимагають виправити озвучені порушення. Суд пішов до нарадчої кімнати для ухвалення рішення. Перерву оголошено до 16:30.

Нагадаємо, що колегія вімовила в зміні складу суду.  Троє з п'яти адвокатів, що прийшли на суд, наполягали спершу перенести його і заявляли, що суд заангажований. Вони також знайшли технічні помилки в документах.

Сам Романчук провини не визнає.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв