У "справі Романчука" знайшли перші розбіжності

В обвинувальному акті і постанові не сходяться реєстраційні номери і числа

Сьогодні, 26 серпня, у Центральному районному суді Миколаєва почалось засідання по справі місцевого "Аладдіна" Миколи Романчука. Віце-губернатору області інкримінують хабарництво, але той своєї провини не визнає, повідомляє Depo.Миколаїв.

Захищати свою "невинуватість" Романчук найняв одразу 5 адвокатів, з яких на судове засідання прибуло лише троє, які вимагали перенести розгляд справи. Вони заявили, що прокурор Верцимаг зобов'язаний надати документи, згідно з якими він може брати участь у процесі і дійсно є прокурором. Засідання перервали, щоб той зміг підготувати документи. 

Під час ознайомлення з матеріалами справи адвокати заявили, що в обвинувальному акті і постанові не сходяться реєстраційні номери і числа. Прокурор заявив, що це технічна помилка. В звинувачувальному акті стоїть дата 23 травня, а постанова суду від 5 квітня. Верцимаг повідомив, що два кримінальні провадження об'єднали, тому ця тих помилка не  має вплинути на хід справи.

Адвокати ознайомилися з доводами прокурора і сказали, що так як номери ЄРДР і постанови не сходяться, суд не має доцільності розглядати справу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: #суд