Троє з п'яти адвокатів миколаївського "Аладдіна" вимагають перенести суд

Романчук наполягає, що всі п'ять його захисників важливі й не можна без них розглядати справу

Сьогодні, 26 серпня, розпочалося перше засідання щодо справи заступника голови Миколаїської ОДА Миколи Романчука, який погорів на хабарі, але не визнає себе винним. На розгляд з'явилися три з п'яти адвокатів, які вже встигли оголосити необ'єктивним суд. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

З самого початку розгляду адвокати почали затягувати справу. Спершу вони заявили, що суд не може розглядати справу через технічну помилку в документах: розбіжностях з номером в ЄРДР та постанові. Прокуратура наполягала, що це не вплине на розгляд.

Потім Романчук зачитав клопотання про перенесення суду, оскільки на суді немає його двох адвокатів з поважної причини. Так, Гребенюк перебуває у відпустці. Де саме Кулаков, не стали говорити.

Миколаївський "Аладдін" наполягав, що всі п'ять його адвокатів компетентні в усіх питаннях його справи. Судді ж були здивовані, чому з трьома захисниками не можуть починати розгляд.  

Романчук додавав, що справа дуже складна, тому потрібні всі п'ять його адвокатів. Захисники ж говорили, що суд не може обмежувати права вибору адвокатів - це конституційне право. Трійця адвокатів наполягала, що якщо суд не перенесуть, це буде пряме порушення прав обвинуваченого у суді та права на захист. 

Також захисник почав сумніватися в об'єктивності суду, оскільки було проігноровано технічну помилку. На додачу захисники додали, що їхні два відсутні колеги не мали можливості ознайомитися з обвинувальним актом.

Наразі суд видалився в нарадчу кімнату.

Нагадаємо, що заступника голови Миколаївської ОДА Миколу Романчука затримали на хабарі 92 тисяч доларів за вирішення питання видобутку вапняку у кар'єрі. У нього вдома знайшли багато антикваріату, гроші та "чорну бухгалтерію", яку він приховував у тунелях під будинками. 

Військова прокуратура вже заявляла, що адвокати затягують розгляд справи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: #хабар