Підслідного віце-губернатора Миколаївщини Романчука можуть поновити на посаді

Скоро спливає термін відсторонення Миколи Романчука від посади
Depo.Миколаїв
28 вересня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
Підслідного віце-губернатора Миколаївщини Романчука можуть поновити на посаді
Підслідного віце-губернатора Миколаївщини Романчука можуть поновити на посаді

Обвинувачення по справі скандального віце-губернатора Миколаївської області Миколи Романчука просить суд подовжити термін відсторонення скандального чиновника від посади. Про це стало відомо в ході сьогоднішнього судового засідання, передає Depo.Миколаїв.

Прокурор повідомив, що скоро термін дії попереднього рішення спливає і в разі поновлення Романчука на посаді він може впливати на депутатів, свідків та навіть знищити докази по справі. 

Виявилось, що термін відсторонення від посади скандального хабарника було вичерпано ще 3 вересня, тож офіційно він є законним заступником т.в.о. голови Миколаївської ОДА В'ячеслава Боня. Адвокати стверджують, що повторне клопотання про відсторонення Романчука від посади немає сенсу ухвалювати, адже немає жодних підстав вважати, що Романчук впливатиме на свідків чи знищуватиме матеріали справи. 

Судді видалились до нарадчої кімнати для ухвалення рішення стосовно данного клопотання.

Інформація оновлюється...

Нагадаємо, що в ході засідання адвокати домоглись допиту всіх депутатів облради та деяких чиновників. Захист заявив, що прокуратура приховує докази та ігнорує їх запити.

Повну хроніку судових засідань по справі Романчука читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв