На Миколаївщині спалили 310 хворих на чуму свиней

Ситуація перебуває на постійному контролі відповідних структур. Загрози життю людей не має
Depo.Миколаїв
1 серпня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині спалили 310 хворих на чуму свиней
На Миколаївщині спалили 310 хворих на чуму свиней

Нещодавно місті Нова Одеса, за результатами досліджень патологічного матеріалу, який було відібрано у загиблих свиней, виявлено вірус африканської чуми свиней. Дана подія класифікована як надзвичайна ситуація природного характеру. 

З метою локалізації осередку надзвичайної ситуації на в’їздах до м. Нова Одеса встановлено 4 карантинно-поліцейські пости, які забезпечують контроль за переміщенням свиней та продукції з них, визначено та облаштовано місце для спалювання трупів свиней на території Новоодеської міської ради.

На Миколаївщині спалили 310 хворих на чуму свиней - фото 1

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надають допомогу місцевим органам влади та суб’єктам реагування на надзвичайну ситуацію у проведенні подвірних обходів, вилученню та знищенню свиней. Крім того, організовано широку роз’яснювальну роботу серед населення і власників тварин про небезпеку африканської чуми свиней та заходи біологічного захисту приватних господарств громадян, підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом свиней.
На сьогоднішній день вилучено та утилізовано, шляхом спалювання, 310 голів свиней.

На Миколаївщині спалили 310 хворих на чуму свиней - фото 2

Наразі тривають роботи по ліквідації наслідків даної надзвичайної ситуації. На місці події працюють представники органів місцевої влади, ветеринарної медицини, робоча група Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, представники правоохоронних органів.

Ситуація перебуває на постійному контролі відповідних структур. Загрози життю людей не має.

Раніше вже повідомлялось, Новоодеські ветеринари та адміністрація хотіли заробити на африканській чумі свиней. Одну тушу свині одразу після виявлення захворювання продали в Миколаїв по сім гривень за кілограм

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв