На Миколаївщині через африканську чуму свиней встановлять карантинні пости

Водіїв просять врахувати обмеження руху транспорту та можливі затори в своїх маршрутах
Depo.Миколаїв
1 серпня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині через африканську чуму свиней встановлять карантинні пости
На Миколаївщині через африканську чуму свиней встановлять карантинні пости

У зв'язку зі спалахом африканської чуми в межах території міста Нова Одеса з 28 липня цього року введено карантин. Про це Depo.Миколаїв повідомили у Службі автодоріг.

Для недопущення розповсюдження вищезазначеного захворювання, починаючи з 1 серпня на наступних дорогах загального користування планується встановити чотири карантинні ветеринарно-поліцейські пости:

- км 183+000 автодороги Р-06 "Ульянівка - Миколаїв" (поблизу с.Троїцьке, в напрямку м. Вознесенськ);
- км 194+000 автодороги Р-06 "Ульянівка - Миколаїв" (поблизу перехрестя автодоріг Р-06 "Ульянівка - Миколаїв" та обхід м.Нова Одеса, в напрямку м. Миколаїв);
- км 4+000 автодороги Т-15-03 обхід м. Нова Одеса (с. Сухий Єланець в обхід м. Нова Одеса, в напрямку с. Сухий Єланець);
- км 114+000 автодороги Т-15-10/Р-06/ "Арбузинка - Єланець - Нова Одеса" (поблизу перехрестя автодороги Т-15-10 та обхід м. Нова Одеса, в напрямку смт.Єланець від перехрестя).

Враховуючи вищенаведене, на вказаних ділянках автодоріг можливе утворення заторів та обмеження руху транспорту. "Просимо учасників дорожнього руху по можливості зкоригувати маршрути свого пересування задля уникнення довготривалого перебування в заторах під літнім палючим сонцем", - йдеться в повідомленні.

Більш детальна інформацію САД обіцяють повідомити сьогодні, 1 серпня, після виконання робіт з облаштування постів.

Нагадаємо, що про спалах африканської чуми свиней офіційно стало відомо лише вчора, 29 липня. На екстреному засіданні державної протівоепізоотіческой комісії повідомили, що через великий потік транспорту через Нову Одесу на вокзалах встановлять дезінфекційні килимки, а на трасах - дезінфекційні бар'єри. Діяльність підприємств, розташованих на території Новоодеського району доведеться призупинити на час карантину.

Як стало відомо, ветеринари та адміністрація Нової Одеси одразу продали одну тушу хворої свині по сім гривень за кілограм.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв