Миколаївський мажор зявив, що під час дебошу у центрі міста був тверезий

За поданими до суду характеристиками Слободяник - доброзичлива і моральна стійка особистість
Depo.Миколаїв
4 вересня 2016 13:18
ФОТО: depo.ua
Миколаївський мажор зявив, що під час дебошу у центрі міста був тверезий
Миколаївський мажор зявив, що під час дебошу у центрі міста був тверезий

До матеріалів кримінальної справи за статею ККУ "Хуліганство" стосовно Артема Слободяника - одного з дебоширів, які влаштували бійки у центрі Миколаєва, - захисник попросив долучити до справи характеристику від п'яти сусідів, свідоцтво про шлюб і про народження дитини. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости Н".

У характеристиці значиться, що Артем Слободяник - моральної стійка, доброзичлива особистість, до якої можна звертатися за допомогою. Сусіди також стверджують, що п'яним його ніколи не бачили. Сам Слободяник, відповідаючи на питання судді про стан алкогольного сп'яніння в той вечір зазначив, що був тверезий.

Представники прокуратури не мали нічого проти залучення до справи характеристики, але не погодилися з копіями свідоцтв, аргументуючи тим, що вони нотаріально не завірені, а оригіналу у обвинуваченого в даний момент немає.У підсумку, суддя Іван Дірко все-таки долучив всі зазначені матеріали до справи.

Нагадаємо, вночі 30 серпня у центрі Миколаєва двоє дебоширів влаштували "розбірки" з таксистом. Декілька екіпажів патрульних, що приїхали на виклик, вислуховували образи з боку дебоширів, але не наважувалися їх затримати. Крім того, "не бачили", як людину поруч побили.

Начальник департаменту патрульної поліції Євген Жуков заявив, що патрульних, які "споглядали" за дебошем, звільнять. Також він додав, що патрульні "жували шмарклі". Як розповіла голова Нацполіції, патрульних вже звільнили.

Як стало відомо, один з дебоширів, Геннадій Симов, хизувався у соцмережах георгіївською стрічкою. Крім цього, стало відомо, що він заробляв на контрабанді в Крим. На суді він заявив, що нікого не чіпав, а всіх утихомирював. Про іншого, Артема Слободяника, знайомі розповіли, що п'яні дебоші для нього звичні.

Мажорам було оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.296 КК України "Хуліганство", що карається обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років. Ввечері у четвер мажорів посадили під домашній арешт. Волонтер розповів, що декілька адвокатів відмовилися захищати дебоширів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв