Миколаївський мажор-дебошир заробляв на котрабанді в Крим, - волонтер

Наразі активісти збирають інформацію про незаконну діяльність Геннадія Симова
Depo.Миколаїв
31 серпня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua
Миколаївський мажор-дебошир заробляв на котрабанді в Крим, - волонтер
Миколаївський мажор-дебошир заробляв на котрабанді в Крим, - волонтер

Скандал з миколаївськими мажорами, яких не наважувалася затримати патрульна поліція, не на жарт обурив миколаївців. За ніч стали відомі нові подробиці про одного з дебоширів. Про це написав у "Фейсбуці" волонтер Давид Арахамія, повідомляє Depo.Миколаїв.

Арахамія з'ясував, що Геннадій Симов торгував кондитерськими виробами у Миколаєві номінально: "Основні гроші заробив на контрабандному перевезенні товарів з Криму і в Крим. Зараз збираємо інформацію про незаконну господарську діяльність Геннадія Симова і компаній, пов'язаних з ним для передачі в органи ДФС і прокуратури", - пише волонтер.

Арахамія додає, що розшукує автора відео, завдяки якому всі дізналися про скандал, і готовий йому надати допомогу у разі необхідності: "Як мінімум хочу зробити особистий подарунок і готовий клопотати про винесення йому подяки від імені керівництва міста. Таких сміливих людей необхідно максимально захищати і заохочувати. Якби не було відео, впевнений, ніякого резонансу взагалі б не було", - резюмує волонтер.

Нагадаємо, що вночі 30 серпня у центрі Миколаєва двоє дебоширів влаштували "розбірки" з таксистом. Чотири-п'ять екіпажів патрульних не наважувалися затримати їх, вислуховували образи, лайку та "не бачили", як людину поруч побили.

Радник міністра МВД також відкрив імена "героїв" дебошу. Начальник департаменту патрульної поліції Євген Жуков заявив, що патрульних, які "споглядали" за дебошем, звільнять. Також він додав, що патрульні "жували шмарклі".

Як виявилося, один з дебоширів хизувався у соцмережах георгіївської стрічкою. Після інциденту з мажорами у Миколаєві депутати захотіли зібрати позачергову сесію міськради.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв