Позивний "Маршал" назвав дії миколаївських патрульних "жуванням шмарклів"

Миколаївський АТОшник, а нині начальник Департаменту патрульної поліції України НПУ Євген Жуков жерстко розкритикував дії миколаївських правоохоронців
Depo.Миколаїв
31 серпня 2016 10:34
ФОТО: depo.ua
Позивний "Маршал" назвав дії миколаївських патрульних "жуванням шмарклів"
Позивний "Маршал" назвав дії миколаївських патрульних "жуванням шмарклів"

Миколаївський АТОшник позивний "Маршал", а нині начальник Департаменту патрульної поліції України НПУ Євген Жуков жерстко розкритикував дії миколаївських правоохоронців, які спокійно споглядали на те, як в центрі міста б'ють людей та лаять правоохоронців. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Миколаїв.

"Маршал" вважає, що в першу чергу відповідальність за "жування шмарклів" в даній ситуації має понести командир: "Ті екіпажі, які були присутні, саме "були присутні", не здійснюючи жодних дій, окрім як жування шмарклів і, збираючи всю цю маячню і свавілля на нашу адресу, на адресу Патрульній поліції всієї України, будуть звільнені: безповоротно, разом зі своїм горе-командиром!".

Начальник Департаменту патрульної поліції України називає дану ситуацію ганьбою, яку не можна спускати на гальмах: "Всю працю, яку проробляли 12,5 тисяч чоловік, затоптати в гавно якийсь нікчемною ситуацією - це сором і ганьба. Парочка неадекватних, які відчули себе господарями світу, поставили на вуха все місто... в присутності кількох екіпажів патрульної поліції!!! Ганьба".

На думку Жукова, в першу чергу в даній ситуації винен командир, і він готовий прийняти відповідальність на себе: "Хто винен? Як правило, винен командир. А командир, на даному етапі, - я як начальник Департаменту Патрульній України Поліції! Недопрацював, недогледів! Кажу так тому, що багато людей мене дуже добре знають. І знають мою життєву позицію. Так, це мій прокол і ваше право мене засуджувати. Але, опускати руки і давати задню ніхто не збирається. Тому що дуже багато людей довіряють нам і сподіватися на нас. Точнісінько так же, як і самі співробітники патрульної поліції вірять в своє праве діло. Це, ні в якому разі, не повинно відбиватися на роботі інших співробітників Патрульній поліції. Вони для себе висновки зробили!!!".

Підсумовуючи позивний "Маршал" зазначив, що всі причетні до даного інциденту понесуть покарання: "Про ситуацію: покарання понесуть всі причетні співробітники і я зрозумію, якщо керівництво Національної Поліції прийме рішення покарати мене як керівника Патрульній поліції України! Дякуємо тим, хто розуміє і тим, хто важко сприймає. Але, таких ситуацій ми допускати не будемо, принаймні, будемо максимально старатся!".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв