Мер Миколаєва пропонує ховати людей на місці покинутих могил

Рештки людей викопуватимуть з могил, щоб звільнити місце для нових поховань

У Миколаєві склалася критична ситуація з похованням людей. Через нестачу місць на кладовищі та затягування процесу будівництва нового, мер міста Олександр Сєнкевич запропонував  прибирати старі могили і звільняти місце для нових поховань. Про це Сєнкевич розповів в ефірі програми "Добрий вечір", передає Depo.Миколаїв.

Раніше розглядався проект будівництва нового кладовища в селищі Полігон, але місцеві мешканці категорично проти подібного пейзажу з вікна. На його будівництво навіть було виділено 16 мільйонів гривень, але ситуацію стабілізувало рішення міністра оборони Степана Полторака, який дав "добро" на будівництво кладовища в селищі Луч, Вітовського (Жовтневого) району.

В ефірі телеканалу Сєнкевич повідомив, що справа доходить до того, що починають прямо на дорозі: "Місць на кладовищі вже практично немає. Зокрема, будучи недавно на кладовищі в Корабельному районі, в Балабанівці, я звернув увагу, що ховають на всіх дорогах, на всіх переходах, там, де можна було ще поховати - місць немає. Зараз ми ведемо роботу над тим, щоб взяти досвід інших міст України, зокрема так званої рекультивації кладовища, коли могили, за якими взагалі ніхто не доглядає, які в жахливому стані, проводити поховання, діставати ці останки, складати більш компактно і складати їх в одному місці, а на цих місцях проводити нові поховання", - сказав Сенкевич.

Мер підкреслив, що так робиться у всій Україні і така практика не є нововведенням. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев