Степан Полторак дав "добро" на будівництво нового кладовища у Миколаєві

Кладовище розміститься в селищі Луч, де раніше знаходилася радіолокаційна станція
Depo.Миколаїв
27 червня 2016 10:25
ФОТО: depo.ua
Степан Полторак дав "добро" на будівництво нового кладовища у Миколаєві
Степан Полторак дав "добро" на будівництво нового кладовища у Миколаєві

Миколаївська міська рада отримала "добро" від міністра оборони Степана Півторака на будівництво кладовища в селищі Луч, Вітовського (Жовтневого) району. Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сенкевич під час прес-конференції, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город". 

За словами мера, на будівництво кладовища в районі села Полігон було виділено 16 мільйонів гривень, але він категорично проти його розміщення в даному місці: "На це кладовище вже розроблена проектна документація. Більш того, в цьому році було виділено 16 мільйонів на облаштування цього кладовища. Я противник, я зроблю все, щоб там цього кладовища не було, а було в іншому місці", - сказав мер.

Раніше вже повідомлялось, що жителі Полігону протестують проти будівництва в них під боком нового кладовища. Якщо цього не зробити, то місто "захлинеться трупами".

Найоптимальнішим варіантом, де можна облаштувати кладовище, мер вважає селище Луч, тим більше, що згода на будівництво вже дав Степан Полторак: "Пан Полторак вже підписав угоду, що він не проти, щоб наше кладовище ми розмістили в Лучі, де раніше знаходилася радіолокаційна станція. Це в районі 7 км від міста в бік по Баштанському шосе... Далі ми готуємо лист на Кабінет Міністрів і далі розробляємо проектну документацію". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв