ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві побудують нове кладовище

Будівництво першої черги коштуватиме більше 15 млн грн
Depo.Миколаїв
21 березня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві побудують нове кладовище
У Миколаєві побудують нове кладовище

У Миколаєві до кінця 2017 року з'явиться нове кладовище на вулиці Херсонське шосе, 112, - з бюджету вже передбачили на ці цілі 15,5 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Так, згідно з інформацією "Вісника державних закупівель", комунальне підприємство "Капітальне будівництво міста Миколаєва", провівши відкриті торги, визначилося з підприємством, яке буде будувати новий цвинтар.

Їм стало ТОВ "Миколаївмістбуд" Ольги Жендубаєвої, з яким КП 15 березня підписало договір на суму 15 мільйонів 518 тисяч 415 гривень.

Ця сума передбачена тільки на першу чергу будівництва - на 10,3 гектара території. Всього ж нове кладовище займе територію в 56 гектар. Перша черга будівництва повинна бути закінчена в 2017 році.

"Документацією передбачено будівництво першої черги, а саме: під'їзна автодорога, добудова частини майданчика для громадського автотранспорту з зупинками, рекультивація, вертикальне планування, благоустрій і огорожа ¼ території кладовища, інженерне забезпечення об'єкта, туалет з вигрібною ямою, будинок чергового", - йдеться в технічній документації тендеру.

У другу чергу передбачено будівництво адміністративно-побутового корпусу - поки ж буде облаштований в господарській зоні тимчасовий вагончик для адміністрації кладовища, підключений до мереж електропостачання.

Зона поховань буде поділена на сектори розміром 50х50 метрів. Також проектом передбачено будівництво приміщення для охорони, а також громадський туалет.

Розташовуватися нове кладовище буде уздовж траси Миколаїв-Херсон за першим залізничним переїздом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, як в кінці лютого поточного року директор комунального підприємства "Миколаївська ритуальна служба" Михайло Трофанюк під час засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства заявляв, що в Миколаєві вкрай гостро стоїть питання відкриття нового кладовища, і якщо це не зробити, то, як сказав він, місто "захлинеться в трупах".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв