ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаїв може "захлинутися трупами"

Місту терміново потрібно нове кладовище
Depo.Миколаїв
24 лютого 2016 10:27
ФОТО: depo.ua
Миколаїв може "захлинутися трупами"
Миколаїв може "захлинутися трупами"

У Миколаєві вкрай гостро стоїть питання відкриття нового кладовища, імовірно воно буде в східній частині міста, в напрямку Херсона. Якщо цього не зробити, то місто "захлинеться трупами", повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "НікВесті".

Про це повідомив директор комунального підприємства "Миколаївська ритуальна служба" Михайло Трофанюк під час засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою.

Він пояснив, що наявні міські кладовища, практично, виробили свою територію, а щодня помирає близько 30 осіб.

Місту необхідно нове кладовище: "Виділена територія, вона всім відома, проведені торги. Не знаю назву фірми, яка перемогла, але якщо зараз в екстреному темпі не проводитиметься будівництво нового кладовища, то місто захлинеться в трупах. Без перебільшення, зараз ми виходимо з ситуації, наприклад, в Балабанівці ми взяли під поховання вже всі можливі проїзди, ряд доріг прибрали, прибираємо паркан з метою приросту порядку гектара території. 30 людей вмирає в середньому в день, для цього місця мало. Кладовище повинно будуватися пропасними темпами. Грубо кажучи, як тільки будуть відкриті ворота, відразу потрібно ховати, інакше буде дуже погано", - констатував Михайло Трофанюк.

До цього повідомлялося, що новий цвинтар буде відповідати всім європейським стандартам: налагоджена інфраструктура, висаджено велику кількість зелених насаджень, транспортна розв'язка і навіть буде можливість кремації, міська влада планує переформатувати роботу Комунального підприємства "Миколаївська ритуальна служба".

Територія в 55 гектарів дасть можливість вирішити проблему з похованнями на 10-12 років.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв