Звукорежисер переплутав мінусівки: Ярмак про виконання "Підарасії" у Миколаєві

Репер пояснив чому на Дні Миколаєва виконав пісню з матюками
Depo.Миколаїв
12 вересня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
Звукорежисер переплутав мінусівки: Ярмак про виконання "Підарасії" у Миколаєві
Звукорежисер переплутав мінусівки: Ярмак про виконання "Підарасії" у Миколаєві

Цієї суботи Миколаїв відзначив своє 227-річчя. Масштабне святкування завершилось концертом на головній площі міста. Найбільший ажіотаж у городян викликав виступ репера Ярмака, який заспівав зі сцени про "Підарасію", повідомляє Depo.Миколаїв

Зазначимо, що фанати не хотіли відпускати Ярмака до останнього, тож йому довелось сховатись за спинами спецпризначинців у приміщенні міськради

Нещодавно Ярмак виклав у мережу відео на якому прокоментував, чому виконав на Дні Миколаєва пісню з матюками та поділився враженнями від атмосфери свята. Виявилось, що пісня "Підарасія" прозвучала випадково: "Що стосується пісні "Підарасія", яка прозвучала зовсім випадково і це не було заплановано. Я про це заявив одразу ж зі сцені, коли почув мелодію. Якимось чином наш звукорежисер  переплутав мінусівки  і ввімкнув саме цю пісню, яку люди знають, яку люди  одразу ж підхопили. Я не з тих, хто буде викидати слова з пісні залежно від обставин, тому я її і виконав". 

Репер розкритикував місцеві ЗМІ, які висвічували захід та заявив, що Олександр Сєнкевич його попереджав стосовно можливих провокацій: "Це свідчить про те, що ця стаття замовна чи комусь просто не подобається мер. Мер попереджав, що будуть чіплятись за будь-яку можливість. Або журналістам не подобається моя творчість". 

Загалом Ярмак залишився в захваті від миколаївських фанів та заявив, що свято виявилось крутішим ніж в інших містах України. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв