Ярмак підірвав Миколаїв піснею з матюками "Підарасія"

На святковому концерті з нагоди 227 річниці з дня заснування Миколаєва, співак виконав на сцені пісню "Підарасія", що містить нецензурну лексику
Depo.Миколаїв
11 вересня 2016 12:52
ФОТО: depo.ua
Ярмак підірвав Миколаїв піснею з матюками "Підарасія"
Ярмак підірвав Миколаїв піснею з матюками "Підарасія"

Український репер Олександр Ярмак, якого міська влада запросила виступити на святковому концерті з нагоди 227 річниці з дня заснування Миколаєва, виконав на сцені пісню "Підарасія", що містить нецензурну лексику. Про це Depo.Миколаїв  повідомляє з посиланням на НікВесті.

Відео виступу опублікували в соціальних мережах жителі Миколаєва.

Якщо відкинути мати, суть пісні зводиться до критики метросексуалів і пропаганди гомофобії: "Мужик був створений богом відразу з келиха пива", "Україна, Білорусія, Росія, по всьому світу пішла Підарасія", "Наш мужик якщо п'є, то до кінця і в мотлох", "По вулиці кожен другий Діма Білан", "В мужиків має бути трохи брутала, але цих му..ків мода огорнула".

"Ідея написання пісні "Підарасія" з'явилася у мене ще в 6 років, коли мама змушувала мене носити колготки", - розповів Ярмак в одному з інтерв'ю.

Виступ Олександра Ярмака, як і інших естрадних виконавців на урочистому концерті до Дня міста, організовувала міська влада Миколаєва за участю управління з питань культури та охорони культурної спадщини. Святковий концерт відкривав особисто мер Олександр Сєнкевич.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв