У Миколаєві Ярмак ховався у міськраді від п'яних підлітків

Натовп підлітків проривлась до Миколаївської міськради за репером Ярмаком після концерту - кількох юних фанів затримала поліція
Depo.Миколаїв
11 вересня 2016 09:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві Ярмак ховався у міськраді від п
У Миколаєві Ярмак ховався у міськраді від п'яних підлітків

Після закінчення святкового концерту до Дня міста натовп підлітків намагалася прорватися в будівлю Миколаївської міської ради, щоб побачити ближче співака Ярмака. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Репер Ярмак співав останнім на концерті, а коли по закінченню виступу попрямував до будівлі Миколаївської міської ради, то кілька сотень підлітків, багато хто з яких перебували в стані алкогольного сп'яніння, побігли за ним, вигукуючи ім'я співака.

Деякі фанати спробували прорватися в будівлю, але їм перешкодили співробітники спецроти особливого призначення "Миколаїв" та патрульної поліції, які встигли заблокувати вхід до мерії. Частина неповнолітніх розбіглася навколо будівлі, намагаючись застати співака біля воріт міськради.

Перебуваючи під будівлею, підлітки постійно вигукували ім'я співака і вимагали, щоб він до них вийшов. Крім цього, неповнолітні фанати постійно озвучували лайки і образи на адресу правоохоронців, які не давали натовпі вломитися в приміщення.

Через деякий час, співаку вдалося покинути заблоковане будівлю і правоохоронці почали знімати оточення. Засмучені підлітки також почали розходиться.

Деякі ж продовжували вести себе неадекватно. Одному з таких неповнолітніх патрульні зробили зауваження, але він у відповідь почав сперечатися з правоохоронцями і продовжував ігнорувати їхні вимоги про пристойний поведінці в суспільстві. В результаті патрульні посадили порушника громадського порядку в службовий автомобіль. Після цього його товариш почав поводитися неналежно і зажадав від патрульних в грубій формі відпустити його друга. Після неодноразових попереджень патрульним довелося затримати і другого підлітка і доставити у відділ поліції.

Натовп підлітків проривлась до Миколаївської міськради за репером Ярмаком після концерту - кількох юних фанів затримала поліція.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв