У СБУ заявили, що миколаївський журналіст "мінував" центр міста на День Незалежності

За інформацією спецслужби, дзвінок поступив з телефону журналіста, але його номер могли нелегально використати
Depo.Миколаїв
25 серпня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
У СБУ заявили, що миколаївський журналіст "мінував" центр міста на День Незалежності
У СБУ заявили, що миколаївський журналіст "мінував" центр міста на День Незалежності

Після подій у Миколаєві на День Незалежності, коли миколаївського журналіста "запросили" на допит в СБУ нібито за фактом неправдивого повідомлення про мінування, спецслужба виклала свою версію подій. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

За інформацією прес-служб управління СБУ в Миколаївській області, 24 серпня на телефон чергового надійшов анонімний дзвінок із повідомленням про загрозу вибуху на центральній вулиці міста, де проходили святкові заходи.

"Після проведення відповідної перевірки було встановлено, що реальної загрози вибуху не було. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу України. Фахівці з'ясували, що дзвінок надійшов із номера телефону, який належить миколаївському журналістe Олегу Деренюзі", - повідомляє СБУ.

Він був запрошений до Управління СБ України в Миколаївській області для надання пояснень. Журналіст заперечує, що він здійснив цей дзвінок. Його телефон було направлено для проведення відповідної експертизи. "Перевіряється можливість несанкціонованого втручання невстановленими особами у маршрутизацію телекомунікаційного сигналу оператора зв'язку із використанням телефонного номера журналіста. Ввечері того ж дня Олег Деренюга залишив адміністративне приміщення УСБУ", - додає прес-служба.

Слід зазначити, що протягом святкових заходів на День Незалежності не було жодної інформації від правоохоронців про мінування. Крім того, не було звичної за такої ситуації перевірки чи евакуації людей. Наприклад, як це було з багатоповерхівкою.

Раніше повідомлялося, що у журналіста СБУ вилучили телефон, інакше його відправили б до СІЗО.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв