"Мінером" багатоповерхівки у Миколаєві виявився зек зі "стажем"

Чоловік вийшов з в'язниці за аналогічний злочин лише рік тому
Depo.Миколаїв
14 серпня 2016 11:19
ФОТО: depo.ua
"Мінером" багатоповерхівки у Миколаєві виявився зек зі "стажем"
"Мінером" багатоповерхівки у Миколаєві виявився зек зі "стажем"

На телефон оператора спецлінії "102" у Миколаєві надійшов анонімний дзвінок із повідомленням про замінування в обласному центрі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Садова. Оперативні групи відразу виїхали на об'єкт, однак не виявили жодних вибухонебезпечних пристроїв чи вибухових речовин. "Мінера" вже знайшли. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласного управління СБУ.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України, співробітники СБУ встановили та затримали псевдомінера за місцем його проживання у Миколаєві. Анонімом виявився 36-річний непрацюючий чоловік.

Псевдомінер має відразу кілька судимостей, у тому числі за тяжкими статтями. Зокрема він лише рік тому вийшов із місць позбавлення волі за скоєння такого ж злочину - завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян.

Зловмисник пояснив, що вчинив правопорушення із хуліганських мотивів. Співробітники спецслужби встановили, що реальних намірів та можливостей для здійснення терористичного акту він не мав. Відповідно до КК України повторне скоєння злочину за ст. 259 передбачає позбавлення волі до п'яти років.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв