В миколаївського журналіста, якого "запросили" до СБУ, вилучили телефон

За словами Деренюги, його б відправили у СІЗО, якщо б він добровільно не віддав телефон
Depo.Миколаїв
24 серпня 2016 23:14
ФОТО: depo.ua
В миколаївського журналіста, якого "запросили" до СБУ, вилучили телефон
В миколаївського журналіста, якого "запросили" до СБУ, вилучили телефон

Миколаївського журналіста, якого "запросила" на допит СБУ нібито за звинуваченнями у непрадивому мінуванні, відпустили. В нього забрали телефон. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "НікВести".

Головреда видання Олега Деренюгу відпустили близько 21:30. Він розповідає, що йому зателефонував працівник СБУ, який спілкується з пресою, і просив зайти: щось показати. Спочатку він хотів під'їхати, але потім сказав, що не може. Журналісту запропонували під'їхати в СБУ. Там Деренюгу запросили до кімнати, де допитали. 

"У мене дійсно вилучили телефон. Там було два варіанти: або я його віддаю, підтверджуючи, що не має жодного відношення до мінування або повідомленням про мінування. Показую слідству - беріть, перевіряйте. Або його вилучають - і три дні слідчий ізолятор. Забрали телефон", - сказав Деренюга.

За його словами, йому повідомили про відкриття кримінального провадження про неправдиве мінування. Допитували його як свідка. Можливо "запросили" до СБУ й інших людей, з якими він відпочивав, і нібито тоді він повідомив про мінування. 

Журналіст наполягав, що мобільний нікуди не виносили, оскільки так можна створити клон. Телефон дивилися при Деренюзі, потім опечатали і мають відправити на експертизу. За словами журналіста, збиралися вилучити і ноутбук, оскільки він синронізований з телефоном.

"Я нічого не боюся. Я нічого не мінував", - сказав журналіст. Він не виключає, що таким чином на видання можуть тиснути. 

Раніше повідомлялося, що СБУ намагається звинуватити миколаївського журналіста в повідомленнях про хибне мінування.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв