У свиней, що знайшли біля траси "Дніпро - Миколаїв", підтвердили "африканку"

Черговий випадок захворюваності підтверджує необхідність встановлення додаткових дезбар'єрів у Миколаєві
Depo.Миколаїв
19 серпня 2016 12:07
ФОТО: depo.ua
У свиней, що знайшли біля траси "Дніпро - Миколаїв", підтвердили "африканку"
У свиней, що знайшли біля траси "Дніпро - Миколаїв", підтвердили "африканку"

Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, що у Києві, підтвердив черговий випадок захворювання африканською чумою свиней на Миколаївщині. Трупи свиней знайшли декілька днів тому біля траси Н-11 "Дніпро - Миколаїв". Про це стало відомо під час наради щодо боротьби з "африканкою", повідомляє Depo.Миколаїв

За словами заступника начальника Держпродспоживслужби в Миколаєві В'ячеслава Бродовського, інформацію про підтвердження захворювання отримали сьогодні, 19 серпня. Це ще раз підтверджує необхідність встановлення додаткових дезбар'єрів на в'їздах до Миколаєва: "Я вважаю, що важливі всі дороги, які ведуть до Миколаєва. Тобто вісім постів, які ми визначили, на сьогодні є найголовнішими. І давати пріоритет якомусь із них ми не можемо. Ми ж не знаємо, хто, звідки буде завозити, і з якими цілями вони їхатимуть сюди", - сказав Бродовський.

Нагадаємо, 17 серпня Держпродспоживслужбі повідомили про два трупи свиней на узбіччі польової дороги від траси Н-11 "Дніпро - Миколаїв" в с. Добре Баштанського району. Зразки були відправлені на експертизу до Києва. За попередньою інформацією, свині померли 13-14 серпня.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві встановлять додаткові дезбар'єри: якщо "африканка" потрапить у місто, його відправлять на карантин, що загрожує, зокрема портам.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв