ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві може з'явитися "парк радянського періоду" з пам'ятників

Які саме монументи "декомунізують", ще невідомо
Depo.Миколаїв
25 лютого 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві може з
У Миколаєві може з'явитися "парк радянського періоду" з пам'ятників

Яка доля чекає на пам'ятники у Миколаєві у рамках декомунізації, хвилює багатьох жителів міста. Є прибічники радикальних дій, як це сталося у Первомайську із "головою" Петровського, що повалили свободівці. Але мер Миколаєва Олександр Сєнкевич просить все виконувати цивілізовано. Можливо, навіть створити щось на зразок парку радянського періоду. Таку думку він висловив сьогодні, 25 лютого, під час оголошення результатів декомунізації вулиць, передає Depo.Миколаїв.

Поки Міністерство культури не зробило висновок щодо пам'ятників у Миколаєві, які є об'єктами культурної спадщини. Тому рішення про демонтаж міський голова і не приймав з цього приводу. На його думку, зараз потрібно робити все цивілізовано: "Прошу утриматися від якихось дії, вандалізму та інших дурниць, які можуть виникнути на хвилі перейменування вулиць. Прошу розуміти і приймати цивілізовано зміни, які відбуваються у місті. Зміни повинні відбуватися цивілізовано, за законом і у рамках людських понять", - сказав мер.

Також він вважає, що демонтовані монументи потрібно зберігти для історії і можливо створити щось накшталт парку радянського періоду, як роблять у багатьох країнах, щоб нащадки могли дізнатися про історичних діячів.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві громадські активісти наполягають демонтувати пам'ятник "чекістам".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв