У Миколаєві відкрився бізнес-інкубатор, за який "воювали" АТОшники

Вже відібрали 50 учасників, які навчатимуться створювати свій бізнес та заробляти гроші
Depo.Миколаїв
28 жовтня 2016 19:04
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відкрився бізнес-інкубатор, за який "воювали" АТОшники
У Миколаєві відкрився бізнес-інкубатор, за який "воювали" АТОшники

У Миколаєві відкрився бізнес-інкубатор "Друге дихання" для учасників АТО, за який бійцям довелося сваритися з депутатами. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облради.

Організатори повідомляють, що відбір учасників для участі в проекті тривав протягом майже двох місяців. Зі 140 претендентів відібрали 50 кращих. Їх навчання триватиме від шести до дев'яти місяців.

Зауважимо, що 27 вересня в сесійній залі облради АТОшники ледь не побилися з депутатами за бізнес-інкубатор, а деякі народні обранці зажадали відправити Вікторію Москаленко у відставку.

В той же час в обласній раді зазначили, що  на найближчій сесії Миколаївської обласної ради планується ухвалити проект рішення про внесення змін до програми розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області на 2015 -2016 роки, якраз в рамках якого з обласного бюджету буде виділено 200 тисяч на освітню частину "Бізнес-інкубатора".

Раніше повідомлялося, що вже сьогодні мала відбутися сесія Миколаївської облради, проте її перенесли "з технічних причин".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв