Депутат запропонував висловити голові Миколаївської облради недовіру

Пропозиція про недовіру надходила від "опоблоківця" Олабіна
Depo.Миколаїв
27 вересня 2016 11:03
ФОТО: depo.ua
Депутат запропонував висловити голові Миколаївської облради недовіру
Депутат запропонував висловити голові Миколаївської облради недовіру

Гаряче обговорення виділення коштів для бізнес-інкубатору АТОшникам, переселенцям та інвалідам у Миколаївській облраді ледь не перетворилося на бійку з "опоблоківцем". Врешті-решт від депутату фракції надійшла пропозиція висловити недовіру голові облради Вікторії Москаленко. Про це заявив "опоблоківець" Вадим Олабін, повідомляє  Depo.Миколаїв.

"Москаленко нас стравлює, вона нас протиставляє. Що ви тут влаштували?! Наведіть порядок! Ви стравлюєте! Ви протиставляєте депутатів та учасників АТО! Що виробите? Вам заважає ваше крісло. Йдійть і  чим швидше, тим краще!" - кричав Олабін. 

Депутати та АТОшники, які відстоювали проект рішення, не вгамовувалися та не хотіли сідати на місця. За трибуну вийшов "опоблоківець" Олабін, який заявив, що під головою облради "хитається крісло". Він запропонував висловити Вікторії Москаленко недовіру і розділити окремо питання про підтримку бізнес-інкубатора військових та недовіру. Сама голова облради сприйняла таку пропозицію з посмішкою.

Наразі пристрасті в сесійній залі не вщухають. Депутати спробували перереєструватися, проте це зробили не всі. Олабін також закричав, щоб Москаленко виносила питання про недовіру на розгляд. Зараз в засіданні сесії оголосили перерву.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв