У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор

АТОшники почали відправляти "опоблоківців" в "Рашку"
Depo.Миколаїв
27 вересня 2016 10:54
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор
У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор

У Миколаєві стартувало друге засідання скандальної сесії обласної ради, в ході якої ставленик Юлії Тимошенко Михайло Соколов позбувся своєї посади заступника голови, повідомляє Depo.Миколаїв.

У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор - фото 1

В сесійному залі забралось 38 депутатів. На засідання прибули народні депутати Вадим Підберезняк, Олександр Жолобецький, Андрій Вадатурський та Ігор Бриченко. 

Зазначимо, що сесію облради пікетували бійці АТО, які вимагають виділення коштів на створення бізнес-інкубатора. Минулого засідання депутати провалили голосування по дануму питанню, тож вирішили повернути його на порядок денний. 

У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор - фото 2

Перед депутатами виступив волонтер і боєць Ілля Шполянський. Він вибачився, що на депутатських комісіях недостатньо презентував програму, через що депутати могли отримати недостатньо інформації.  Акцентував увагу на те, що гроші видяляються не на громадську організацію, як його раніше звинувачували, а на Регіональний фонд підприємництва. Шполянський вважає, що деякі депутати зневажливо ставляться до бійців АТО і порадив спочатку піти на передову, а вже потім говорити про це. 

У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор - фото 3

Опоблоківець Олександр Ясинський зазначив, що ті проекти рішень, які були продемонстровані депутатам чудові, але Шполянський повинен був особисто прийти на всі депутатські комісії: "Ви стали заручниками неефективного керівництва". Депутат повідомив, що в бюджеті вже передбачені кошти на підтримку проектів АТОшників через Регіональний фонд підприємництва. 

У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор - фото 4

Після даного спічу Ілля Шполянський заявив, що Ясинський має вибачитись перед головою облради Вікторії Москаленко, якій він погрожував "відрізати язика".  Ясинський хотів уникнути вибачень, але АТОшники його оточили та хотіли силою змусити це зробити. 

У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор - фото 5

В розпал конфлікту за трибуну піднявся голова бюджетної комісії Федір Барна, який повідомив, що з 8 членів його комісії, шестеро, з них троє "опоблоківці", підтримати даний проект рішення. 

У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор - фото 6

АТОшники почали потасовку з депутатми, народні обранці почали кликати в зал засідань поліцію. З вуст АТОшників почало звучати: "Їдь а Рашку!". 

У Миколаєві АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор - фото 7

Непорозуміння в залі досі триває. Депутати не можуть повернутись на свої місця, АТОшники невдоволені тим, що депутати не підтримують їх проект, хоча більшість фракцій оголосила впро його підтримку. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв