"Опоблоківець" пригрозив "відрізати язика" голові Миколаївської облради

Олександр Ясинський прямо в сесійному залі почав погрожувати Вікторії Москаленко фізичною розправою
Depo.Миколаїв
24 вересня 2016 09:45
ФОТО: depo.ua
"Опоблоківець" пригрозив "відрізати язика" голові Миколаївської облради
"Опоблоківець" пригрозив "відрізати язика" голові Миколаївської облради

Позачергова сесія Миколаївської облради, 23 вересня, ознаменувалась декількома скандалами та обопільними звинуваченнями. Крім заступника голови облради Михайла Соколова, під роздачу потрапила і очільниця області Вікторія Москаленко. Народний депутат Андрій Вадатурський виразив бажання зняти її з посади, а "опоблоківець" Олександр Ясинський взагалі надумав "відрізати їй язика", повідомляє Depo.Миколаїв.

До таких образ та погроз Ясинский опустився під час розгляду змін до обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Миколаївській області на 2015-2016 роки, які передбачали виділення 200 тисяч гривень на бізнес-інкубатор для бійців АТО.

Ясинський ніяк не міг зрозуміти чому гроші планують виділити громадській організації, яку очолює відомий волонтер та АТОшник Ілля Шполянський. Так і не почувши відповіді на дане запитання, Ясинський скипів та почав погрожувати Москаленко: "Тільки вам можна говорити в цьому залі, Вікторія Вікторівна? Майте совість. І ви мене публічно образили. Тримайте язика за зубами, моя вам порада, бо його можуть вам швидко відрізати, чесно я вам скажу. Це не погроза. Я просто вам кажу, підрізати в прямому сенсі цього слова". 

Ясинський та Москаленко перекинулися ще парочкою образ після чого депутати почали вибачатись перед головою облради за поведінку колеги. Голова фракції "опоблоківців" Володимир Фроленко заявив, що Ясинський просто мав не те на увазі: "Я думаю, він неправильно там висловився, просто не те мав на увазі".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв