У Миколаєві АТОшники пікетують сесію облради

Військові вийшли на акцію протесту проти депутатів-упирів
Depo.Миколаїв
27 вересня 2016 10:02
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві АТОшники пікетують сесію облради
У Миколаєві АТОшники пікетують сесію облради

Сьогодні, 27 вересня, у Миколаєві відбудеться чергове засідання сесії облради. За годину до її початку під стінами адмінбудівлі вже забралось декілька десятків АТОшників, які домагаються виділення коштів на створення бізнес-інкубатора, повідомляє Depo.Миколаїв.

У Миколаєві АТОшники пікетують сесію облради - фото 1

Пікет ініціював волонтер та боєць АТО Ілля Шполянський, якого обурило ставлення "опоблоківців" до озвученої ініціативи та не бажання виділяти захисникам гроші: "Усе. Нам набридло бути безмовним стадом. У п'ятницю в облраді, депутати різних фракцій провалили голосування щодо підтримки найважливішого для області проекту "Бізнес інкубатор для учасників АТО, ВПЛ, інвалідів 1,2 групи". Ось зневажливі репліки депутатів Оппоблока в нашу сторону: "Учасник АТО - не професія", "Занадто багато говорять про учасників АТО" (проект не тільки для АТОшників, а ВПЛ та інвалідів, їм пофіг), "Чому гроші виділяти на конкретну громадську організацію" (безграмотні депутати навіть не спромоглися уточнити, що гроші йдуть на проект через Регіональний фонд підтримки підприємництва, а не на ГО)".

У Миколаєві АТОшники пікетують сесію облради - фото 2

Військові прийшли під стіни адмінбудівлі з плакатами: "Бізнес-інкубатор мій шанс почати життя наново", "Бандиту Ясинському місце за гратами", "Мультик рулить депутатами". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв