У Миколаєві АТОшники вийдуть на пікет, щоб "поставити на місце депутатів-упирів"

Миколаївські АТОшники мають намір пікетувати обласну раду з вимогою виділення 200 тис. грн на проект "Бізнес інкубатор"
Depo.Миколаїв
26 вересня 2016 14:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві АТОшники вийдуть на пікет, щоб "поставити на місце депутатів-упирів"
У Миколаєві АТОшники вийдуть на пікет, щоб "поставити на місце депутатів-упирів"

Миколаївські АТОшники мають намір пікетувати обласну раду з вимогою виділення 200 тис. грн на проект "Бізнес інкубатор". Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав ініціатор проекту Ілля Шполянський, передає Depo.Миколаїв.

Волонтера та бійця АТО обурило ставлення "опоблоківців" до озвученої ініціативи та не бажання виділяти захисникам гроші: "Усе. Нам набридло бути безмовним стадом. У п'ятницю в облраді, депутати різних фракцій провалили голосування щодо підтримки найважливішого для області проекту "Бізнес інкубатор для учасників АТО, ВПЛ, інвалідів 1,2 групи". Ось зневажливі репліки депутатів Оппоблока в нашу сторону: "Учасник АТО - не професія", "Занадто багато говорять про учасників АТО" (проект не тільки для АТОшників, а ВПЛ та інвалідів, їм пофіг), "Чому гроші виділяти на конкретну громадську організацію" (безграмотні депутати навіть не спромоглися уточнити, що гроші йдуть на проект через Регіональний фонд підтримки підприємництва, а не на ГО)".

Саме через це Атошники мають намір пікетувати облраду: "Мабуть вони дуже були задоволені, що нас не прийшло підтримувати 100-200 чоловік. Значить ситуацію потрібно змінити. Завтра, у вторник 27.09 о 10 ранку сесія обласної ради, де ми повинні довести депутатам життєву необхідність цього проекту. О 9:30 перед будівлею обласної ради пікет з учасників АТО, ВПЛ, людей з інвалідністю". 

Військові мають намір "поставити на місце упирів": "О 10:00 йдемо прямо в зал і будемо допомагати слугам народу працювати. Є ШАНС ПОСТАВИТИ НА місце знахабнілих упирів і беззаконня, ЯКІ ВВАЖАЮТЬ НАС З ВАМИ ЗВИЧАЙНИМ бидло і ТАНЦЮЮТЬ під дудку КРИМІНАЛЬНОГО АВТОРИТЕТА".

У Миколаєві АТОшники вийдуть на пікет, щоб "поставити на місце депутатів-упирів" - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв