У Миколаєві ОДА і мерія "змагаються", хто обігріє більше будинків

Обласна та міська адміністрації подали різні дані про кількість підключених до опалення будинків
Depo.Миколаїв
22 жовтня 2016 12:43
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві ОДА і мерія "змагаються", хто обігріє більше будинків
У Миколаєві ОДА і мерія "змагаються", хто обігріє більше будинків

Після скандалу з опалювальним сезоном у Миколаєві, який дійшов до Гройсмана та Зубка, мерія та ОДА невпинно оновлюють інформацію про кількість будинків та об'єктів, підключених до тепла. Примітно, що у них різняться показники за той самий період. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, станом на 10:00 сьогодні, 22 жовтня, за інформацією мерії Миколаєва, 959 будинків з 2014 вже підключено до опалення. Загальна кількість бойлерних, що працюють, збільшилася до 158 (з 209), за ніч включили ще 12 котелень. "Теплоносій поданий в 959 будинків (881 - в міській комунальній власності, 62 - ОСББ, 16 відомчих будинки). За ніч потеплішали батареї в 272 будинках", - йдеться в повідомленні.

У Миколаєві ОДА і мерія "змагаються", хто обігріє більше будинків

Показники підключення до опалення навчальних закладів не змінилися з вчора: тепло з'явилося в 46 дитячих садках з 73, а також в 38 школах з 72. А ось серед медзакладів додався ще один: батареї почали гріти в 41 медичній установі міста з 51.

Миколаївська ОДА також подала свою інформацію станом на 10 ранку. За їхніми даними, у Миколаєві опалюється більше житлових будинків, ніж повідомляє мерія. Показники різняться і щодо шкіл, дитсадків. "В місті Миколаєві опалюється 1048 житлових будинків, 56 дошкільний навчальний заклад, 53 шкіл, 36 закладів охорони здоров'я", - повідомляє ОДА.

В області звітують про подачу тепла, враховуючи альтернативні джерела опалення, в 4793 житлових будинків, 541 дошкільний навчальний заклад, 517 шкіл, 608 закладів охорони здоров'я.

У Миколаєві ОДА і мерія "змагаються", хто обігріє більше будинків

Скільки ж будинків насправді підключили до тепла, залишається загадкою. Проте скарги від миколаївців, що досі холодно в будинках, не втихають.

Нагадаємо, що учнів з 19 жовтня відправили з навчання додому, оскільки в школах немає тепла.  21 жовтня повернули на навчання 16 шкіл. 

Зауважимо, що тиждень тому мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом", який не хотів давати ліміти тепла через борги тепловиків. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

У мерії 19 жовтня, прокоментували, що угоди з "Нафтогазом" підписано: якісне тепло обійцяють по всьому місту за п'ять-сім днів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв