Миколаївські учні сидітимуть вдома через відсутність опалення в школах

Навчальний процес призупинили з 19 жовтня до понеділка: дитсадівців також рекомендують залишити вдома
Depo.Миколаїв
18 жовтня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua
Миколаївські учні сидітимуть вдома через відсутність опалення в школах
Миколаївські учні сидітимуть вдома через відсутність опалення в школах

У Миколаєві підписано розпорядження про призупинення навчального процесу. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Теплогенеруючі компанії досі не отримали ліміти газу на проведення опалювального сезону, його початок відтерміновано на невизначений період. У зв'язку з цим ухвалено розпорядження мера про призупинення навчального процесу в школах.

Як розповів заступник міського голови Євген Шевченко, у зв'язку з неможливістю дотримання температурних норм у школах і дитячих садках, міська влада припиняє навчальний процес у школах до понеділка, також рекомендується батькам вихованців дитячих садків тимчасово не приводити дітей, якщо є можливість.

Також Шевченко зазначив, що у всіх 3 пологових будинках за допомогою побутових опалювальних електроприладів підтримують температуру, передбачену нормами, включені електроконвектори й в лікарнях.

Нагадаємо, що мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом". Миколаївці тим часом скаржаться на холоднечу у домівках, школах та дитячих садочках. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

За словами мера, завтра до вечора планують запустити всі котельні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв