Гройсман і Зубко пожурили мера Миколаєва за відсутність тепла в домівках

Олександр Сєнкевич перебуває у відрядженні у Страсбурзі, коли місто замерзає через вчасно непідписані тепловиками угоди з "Нафтогазом"
Depo.Миколаїв
20 жовтня 2016 09:43
ФОТО: depo.ua
Гройсман і Зубко пожурили мера Миколаєва за відсутність тепла в домівках
Гройсман і Зубко пожурили мера Миколаєва за відсутність тепла в домівках

Зрив початку опалювального сезону в Миколаєві ліквідовували в Києві за участі урядовців і прем'єр-міністра. Віце-прем'єр Геннадій Зубко назвав причиною затримки подачі тепла в оселі містян не відсутність технічної можливості, а бюрократичні моменти. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ТСН.

Урядовець здивований тим, що мер Миколаєва, маючи такі проблеми з господарством, вилетів у відрядження до Страсбурга. "Коли починається опалювальний сезон, я думаю, що потрібно бути на місці та займатися справами", - підкреслив Зубко.

У школах скасували уроки, бо діти замерзали в класах. Немає тепла в садочках, лікарнях та пологових будинках. Люди мерзнуть у квартирах. І це попри те, що розпорядження про початок опалювального сезону по всьому місту мер підписав ще в понеділок.

Прем'єр Володимир Гройсман суворо судити градоначальника за поїздку не хоче. Але не розуміє, чому з бюрократією так довго зволікали і чому його повідомили про ситуацію занадто пізно. "По Миколаєву мені ввечері подзвонив мер. Я не знаю, де він був… Може, Страсбурзі, нічого страшного. Але в Миколаєві є півмільйона населення, і то треба було, щоб дійшло до мене, як до прем'єр-міністра, щоб налагодити опалювальний сезон", - зауважив голова уряду.

Нагадаємо, що учнів з 19 жовтня відправили з навчання додому, оскільки в школах немає тепла. Батькам дитсадівців радять також залишити дітей вдома за можливості. Студентам же доводиться грітися на "парах" в куртках.

Зауважимо, що тиждень тому мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом". Миколаївці тим часом продовжують скаржатися на холоднечу у домівках, школах та дитячих садочках. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

У мерії вчора, 19 жовтня, прокоментували, що угоди з "Нафтогазом" підписано: якісне тепло обійцяють по всьому місту за п'ять-сім днів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв