Миколаївські студенти гріються на "парах" у куртках

В аудиторіях різних університетів зберігається холоднеча
Depo.Миколаїв
18 жовтня 2016 16:11
ФОТО: depo.ua
Миколаївські студенти гріються на "парах" у куртках
Миколаївські студенти гріються на "парах" у куртках

У Миколаївських вищих навчальних закладах, які і багатьох школах та дитсадках, холодно. Студенти сидять на "парах" у верхньому одягу, в тому числі й шапках. Такі фото "замерзлі в університетах" викладають у соцмережах, повідомляє Depo.Миколаїв.

Фото у куртках та шапаках у навчальних лабараторіях показали студенти Миколаївського національного університету імені Сухомлинського.

Миколаївські студенти гріються на парах у куртках

У коментарях їм відповіли, що у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили не тепліше.

Миколаївські студенти гріються на парах у куртках

Нагадаємо, що у школах з 19 жовтня до понеділка оголосили призупинення навчального процесу. Батькам дитсадівців радять також залишити дітей вдома.

Варто додати, що у миколаївських університетах зазвичай не припиняють проводити заняття, навіть незважаючи на холоднечу в аудиторіях.

Нагадаємо, що мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом". Миколаївці тим часом скаржаться на холоднечу у домівках, школах та дитячих садочках. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

За словами мера, завтра до вечора планують запустити всі котельні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв