Поки у Миколаєві стріляють в бізнесменів поліція охороняє купу тирси

Депутат облради поскаржився на дерні розпорядження керівництва поліції, яке відрядило працівників охороняти тирсу
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua
Поки у Миколаєві стріляють в бізнесменів поліція охороняє купу тирси
Поки у Миколаєві стріляють в бізнесменів поліція охороняє купу тирси

Останні декілька місяців виявились напруженими для Миколаїщини. Починаючи з затримання на хабарі віце-губернатора області Миколи Романчука в місті та області значно підвищився рівень злочинності. Постійні мінування, затримання хабарників, а ще й на додачу африканська чума свиней, повідомляє Depo.Миколаїв.

Днями кривоозерські поліцейські встигли "відзначитись" та жорстоко вбили місцевого мешканця Олександра Цукермана. Трьом підозрюваним вже обрали запобіжний захід, водія-патрульного підозрюють в умисному вбивстві

Поки моторошні події продовжують набирати обертів, городяни споглядають дві крайнощі роботи поліціантів: одні - жорстокі вбивці, іншим не знайшли кращого застосування як охороняти тирсу. 

Поки у Миколаєві стріляють в бізнесменів поліція охороняє купу тирси - фото 1

Купу металолому та тирси, які мали б бути "карантинними постами" від чуми, на в'їзді до Миколаєва охороняють поліцейські. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат облради Вадим Олабін: "Чим займаються миколаївські поліцейські, які не проходять службу в Кривоозерському відділенні поліції? Виконують дибільні накази! Не вірите? Кожен день мені доводиться в'їжджати до Миколаєва з боку Нової Одеси. Четверту добу поспіль спостерігаю цікаву картину: біля стели з написом "Миколаїв" чергує патрульна машина миколаївської поліції. На дорозі лежать зварені металеві куточки. Цілком ймовірно, інших завдань, окрім охорони тирси, у миколаївських поліцейських немає".

Поки у Миколаєві стріляють в бізнесменів поліція охороняє купу тирси - фото 2

Депутат облради поскаржився, що в області не лише нормально не функціонують карантинні пости, які не дезинфікують транспорт, та ще й марно витрачають ресурси правоохоронців, коли в місті розстрілюють бізнесменів: "Боротьба з африканською чумою в нашому обласному центрі означена тим, що на в'їздах в місто розташовані санітарні пости, де відбувається огляд і дезінфекція транспортних засобів. Але тут вражає той факт, що суха тирса лежать купою, ніким не затребувана. Але зате пост поліцейських, замість того, щоб стежити за охороною правопорядку, охороняють тирсу. Четвертий день поліцейські відволікаються від основних функціональних обов'язків, несучи службу по охороні купи тирси. У той час, коли в області відбуваються події в Кривому Озері, стріляють в підприємців в Миколаєві, в різних районах області, крадуть, грабують, вбивають, поліцейські виконують чиїсь дурні укази, несучи службу біля тирси". 

Поки у Миколаєві стріляють в бізнесменів поліція охороняє купу тирси - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв