Нова Врадіївка: Одному з поліцейських оголосили про підозру в умисному вбивстві

Всі троє затриманих проходять за статтями про перевищення службових обов'язків
Depo.Миколаїв
25 серпня 2016 19:49
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: Одному з поліцейських оголосили про підозру в умисному вбивстві
Нова Врадіївка: Одному з поліцейських оголосили про підозру в умисному вбивстві

Одному з підозрюваних поліцейських у вбистві чоловіка у Кривому Озері оголосили про підозру в умисному вбивстві. Про це під час брифінгу заявив заступник прокурора Миколаївської області Степан Божило, повідомляє Depo.Миколаїв.

Під час брифінгу прокуратура не надала багато нової інформації. Прокурор зазначив, що загиблий Олександр Цукерман був безробітнім. Він підтвердив, що щодо дій трьох поліцейських завели справу за фактом ч.3 ст. 365, яка стосується перевищення службових обов'язків. Санкція предбачає від семи до десяти років позбавлення волі та позбавлення права обіймати певні службові посади. Ще одному фігуранту інкримінують ч.1 ст. 115 "Умисне вбивство", що карається від семи до 15 років позбавлення волі. 

Первірку проводить комісія з десяти слідчих. Попередня причина смерті, як і було озвучено у ЗМІ, - внутрішня кровотеча, яка призвела до гострої крововтрати, внаслідок травматичного пострілу в собласть серця. Про чотири кулі прокурор не казав. Кінцевий результат СМЕ, за словами Божило, ще отримають. Про додаткову експертизу він також не підтвердив та й не спростував інформацію.

Прокурор не відповів на багато запитань ЗМІ, посилаючись на таємницю слідства. Зокрема він не назвав звання поліцейських, яким обирають запобіжний захід чи скільки вони працюють в правоохоронних органах. За словами Божила, пістолет шукають, але це подробиці слідчих. 

Прокурор зазначив, що у поліцейських, яких затримали, є тілесні ушкодження. Їхній ступінь не називає. Проте зазначає, що їх зпричинили, коли люди нападали на поліцію. Слідчі дії з ними на місці злочину не могли проводити, адже люди могли скоїти самосуд.

З трьома з шести фігурантів справи, яким наразі не обирають запобіжній захід, ведеться слідство. Потім їхнім діям нададуть оцінку. 

Повну хронологію подій про вбивство у Кривоозерському районі читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв