Миколаївський педофіл: Як 6-річна дівчинка стала жертвою брудного скандалу

Безвідповідальність матері призвела до сексуального насилля над малою дівчинкою з Миколаєва
Depo.Миколаїв
9 серпня 2016 18:55
ФОТО: depo.ua
Миколаївський педофіл: Як 6-річна дівчинка стала жертвою брудного скандалу
Миколаївський педофіл: Як 6-річна дівчинка стала жертвою брудного скандалу

Днями Миколаїв сколихнула моторошна історія: шестирічна дівчинка стала жертвою сексуального насилля з боку коханця матері. Бити на сполох почали сусіди неблагополучної сім'ї, розповів Depo.Миколаїв голова громадської організації "Всеукраїнське об'єднання сиріт" Віталій Євченко. 

Він розповів, що сирота і мати-одиначка Олена не дуже то і слідкувала за своїми дітьми (крім 6-річної Соні в неї є 3-річний син, зараз жінка вагітна третьою дитиною). З 2014 року вона перебуває під пильною увагою соціальних служб. За словами сестер жінки, дитина не ходила до дитячого садочку, постійно була голодною. Матері було ліньки водити дитину до дитячого садка, тому дівчинку звідти вигнали, а в школу дитина досі не влаштована через відсутність медичних довідок та щеплень. 

З Сергієм, якого активісти запідозрили в сексуальному насиллі над дитиною, мати дівчинки знайома вже десять років. Останній місяць вони, за різними версіями, проживали разом/зустрічалися. Чоловік начебто навіть перевіз до матері дівчинки частину власних речей, які після конфлікту забрала його мати. 

Після повідомлення про сексуальне насилля над дитиною, Віталій Євченко вирішив отримати підтвердження даних заяв у матері, але та не дуже горіла бажанням піднімати цю тему. Спочатку вона спростовувала заяви про збочення свого коханця. Дівчинка у присутності мами також воліла мовчати про домагання, але пізніше визнала, що чоловік її мацав в інтимних місцях. Мати заявила, що дитина бреше і верзе нісенітниці, але пізніше таки визнала даний факт. 

На питання, чому мамин хлопець до неї чіплявся, дитина відповіла: "Напевно, він мене любить".

Після публікації в ЗМІ до жінки приїхали спеціалісти служби у справах дітей Заводського району Миколаєва. За словами Євченка, вони направили звернення до поліції. В середу, 10 серпня, дитину мають направити до гінеколога та психолога, щоб підтвердити або спростувати факт згвалтування чи збочених дій відносно неї. 

Сам фігрант справи направив до Depo.Миколаїв спростування звинувачень в розпусті. Чоловік стверджує, що коханка погрожувала йому та його новій дівчині розправою, якщо той не повернеться до неї: "Наклеп був здійснений з метою помсти. Того, що описується в статті, не було. Ситуація банальна: я прийняв рішення піти від Олени (мати дівчинки, - Ред). Вона погрожувала перерізати собі вени, якщо я піду. І все-таки скоїла суїцид. Її встигли врятувати. Після вона сказала, що або я повертаюся, або мені не жити. Моїй новій дівчині писала погрози розправи. Це небезпечна людина!".

Його слова підтверджуються наявними в редакції скрінами переписок матері дитини та такисста. Втім, не лише щодо характеру жінки. Виявляється, мати знала про дії коханця. При цьому в своєму листі-спростуванні чоловік наполягає, що дівчинка сама його "провокувала" нездоровим інтересом до дорослих чоловіків: "Що стосується дитини. Дівчинка виросла в дуже несприятливому середовищі і має явно нездорові інтереси для її віку. Сама Олена розповідала, що вона витворяла. Дівчинка неодноразово пропонувала мені зайнятися тим, що вона за своє життя встигла надивитися. Я спочатку віджартовувався, потім став рідше приходити і в підсумку прийняв рішення піти. Олена цього не хотіла. Тут-то все і закрутилося". В переписці ж жінка заявляє своєму співмешканцю, що на всі "домагання" її доньки він мав покарати дитину, яка "проявляє збочені інтереси".

Судячи з усього, дівчинка неодноразово бачила розпусні дії, не виключено, що власної матері, адже на очах у таксиста– це, за словами Євченка, він сам розповідав – дитина намагалась вступити в сексуальний контакт з 3-річним братом.

Громадський активіст Віталій Євченко констатував, що психологічний стан дитини свідчить про те, що подібне з нею стається не вперше, адже вона не боїться свого "насильника" та навіть біжить до його. Не зважаючи на те, що роман мати з кривдником крутила лише місяць, дівчинка часто залишалась наодинці з ним, їздила на пляж. 

Після розголосу ситуації в ЗМІ, підозрюваний у педофілії терміново винайняв адвоката, який вже звинуватив голову "Всеукраїнського об'єднання сирів" Віталія Євченка в порушенні прав підозрюваного та навіть пригрозив позовом до суду. 

На даний момент Євченко має намір контролювати розвиток ситуації. Сьогодні мати постраждалої 6-річної дитини мала написати заяву з приводу розбещення її малолітньої дочки до поліції. Чи буде притягнута до відповідальності сама мати, яка була в курсі ситуації та покривала співмешканця, поки невідомо. 

Примітно, що сам підозрюваний під час спілкування з Євченко повідомив, що боїться колишню, яка погрожувала фізичною розправою йому та його дівчині. І, в той же час, не спростовує інформацію про фізичний контакт з дитиною, не вважаючи його збоченим.

Так чи інакше, але на разі питання виникають до всіх фігурантів даної не вельми приємної справи. Навіть до маленької дівчинки - втім, як вона стала такою, питати все одно доведеться у дорослих.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв