У Миколаєві таксист-педофіл розбещував 6-річну дитину

Дівчинку виховує мати-сирота, яка не слідкує за сласними дітьми
Depo.Миколаїв
7 серпня 2016 14:36
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві таксист-педофіл розбещував 6-річну дитину
У Миколаєві таксист-педофіл розбещував 6-річну дитину

Миколаївські активісти взялись розшукувати чергового збочинця. Місцевий таксист виявився педофілом та розбещував 6-річну дівчинку з неблагополучної сім'ї. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Віталій Євченко, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаєві таксист-педофіл розбещував 6-річну дитину - фото 1

Збочинця розшукують через таксистів: "Друзі, допоможіть знайти таксиста Сергія І.!!! Це педофіл, він намагався спокусити 6-річну дівчинку Соню! На одній з фото видно як цей виродок заснув свою руку під сукню дівчинки! Я сьогодні прийшов у двір де живе Соня і сусіди розповіли, що вище вказаний таксист неодноразово просто приставав до дівчинки,  дитина розповідала сусідам  як і за що він її лапав! Нижче на фото його машина, на якій він таксує! Сусіди готові дати показання! ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ цю потвору!!!". 

У Миколаєві таксист-педофіл розбещував 6-річну дитину - фото 2

Виявилось, що дівчинку виховує неблагонадійна мати. В неї вже є двоє дітей, жінка знов очікує на поповнення: "Я не раз звертався в службу у справах дітей з тим, щоб взяли на контроль сім'ю М.! М.Олена є сиротою, веде непристойний спосіб життя, у неї двоє дітей і зараз вона знаходиться на шостому місяці вагітності, при цьому п'є і курить! Її старша дочка Соня, їй шість років, в садок не ходила, в школу ніде не приймають, тому що, безграмотна! Синові Віталіку три роки в садок не ходить! Ось така матуся!!!".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв