Миколаївський таксист, якого назвали педофілом, заявив, що це помста та наклеп

Чоловік, якого звинуватили в розбещенні 6-річної дитини, заявив, що його обмовила мати дитини
Миколаївський таксист, якого назвали педофілом, заявив, що це помста та наклеп
Миколаївський таксист, якого назвали педофілом, заявив, що це помста та наклеп

Нещодавно на своїй сторінці у Фейсбуці голова всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об'єднання сиріт" Віталій Євченко опублікував інформацію про розшук таксиста Сергія І., який начебто розбещував 6-річну дівчинку з неблагополучної родини, повідомляє Depo.Миколаїв.

Поновлений на посаді заступник начальника нацполіції області Валерій Коба порадив активісту звернутися до правоохоронних органів, щоб ті розібрались в ситуації та перевірили інформацію з серйозними звинуваченнями. Проте, Євченко вирішив шукати кривдника дитини через соціальні мережі та таксистів. 

Сьогодні на електронну пошту видання від імені певного "Сергія І." надійшов лист, в якому він спростовує всі звинувачення на свою адресу та називає їх наклепом: "Стаття про те, що Сергій І. ґвалтівник - неправда. Наклеп був здійснений з метою помсти. Того, що описується в статті, не було. Ситуація банальна: я прийняв рішення піти від Олени (мати дівчинки, - ред). Вона погрожувала перерізати собі вени, якщо я піду. І все-таки скоїла суїцид. Її встигли врятувати. Після вона сказала, що або я повертаюся, або мені не жити. Моїй нової дівчині писала погрози розправи. Це небезпечна людина! Що стосується дитини. Дівчинка виросла в дуже несприятливому середовищі і має явно нездорові інтереси для її віку. Сама Олена розповідала, що вона витворяла. Дівчинка неодноразово пропонувала мені зайнятися тим, що вона за своє життя встигла надивитися. Я спочатку віджартовувався, потім став рідше приходити і в підсумку прийняв рішення піти. Олена цього не хотіла. Тут-то все і закрутилося". 

Примітно, що опубліковані 6 серпня звинувачення в педофілії правозахисник Віталій Євченко зі своєї сторінки видалив. Чи звертався він до правоохоронних органів не відомо, адже звинувачення в розбещенні маленької дитини дуже серйозні. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв