Миколаївський таксист, якого назвали педофілом, заявив, що це помста та наклеп

Чоловік, якого звинуватили в розбещенні 6-річної дитини, заявив, що його обмовила мати дитини
Depo.Миколаїв
9 серпня 2016 10:03
ФОТО: depo.ua
Миколаївський таксист, якого назвали педофілом, заявив, що це помста та наклеп
Миколаївський таксист, якого назвали педофілом, заявив, що це помста та наклеп

Нещодавно на своїй сторінці у Фейсбуці голова всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське об'єднання сиріт" Віталій Євченко опублікував інформацію про розшук таксиста Сергія І., який начебто розбещував 6-річну дівчинку з неблагополучної родини, повідомляє Depo.Миколаїв.

Поновлений на посаді заступник начальника нацполіції області Валерій Коба порадив активісту звернутися до правоохоронних органів, щоб ті розібрались в ситуації та перевірили інформацію з серйозними звинуваченнями. Проте, Євченко вирішив шукати кривдника дитини через соціальні мережі та таксистів. 

Сьогодні на електронну пошту видання від імені певного "Сергія І." надійшов лист, в якому він спростовує всі звинувачення на свою адресу та називає їх наклепом: "Стаття про те, що Сергій І. ґвалтівник - неправда. Наклеп був здійснений з метою помсти. Того, що описується в статті, не було. Ситуація банальна: я прийняв рішення піти від Олени (мати дівчинки, - ред). Вона погрожувала перерізати собі вени, якщо я піду. І все-таки скоїла суїцид. Її встигли врятувати. Після вона сказала, що або я повертаюся, або мені не жити. Моїй нової дівчині писала погрози розправи. Це небезпечна людина! Що стосується дитини. Дівчинка виросла в дуже несприятливому середовищі і має явно нездорові інтереси для її віку. Сама Олена розповідала, що вона витворяла. Дівчинка неодноразово пропонувала мені зайнятися тим, що вона за своє життя встигла надивитися. Я спочатку віджартовувався, потім став рідше приходити і в підсумку прийняв рішення піти. Олена цього не хотіла. Тут-то все і закрутилося". 

Примітно, що опубліковані 6 серпня звинувачення в педофілії правозахисник Віталій Євченко зі своєї сторінки видалив. Чи звертався він до правоохоронних органів не відомо, адже звинувачення в розбещенні маленької дитини дуже серйозні. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв