На всіх виїздах з Нової Одеси встановлять дизбар'єри через африканську чуму свиней

У місті здійснюватимуть подворовий обхід та проводитимуть облік свиней
Depo.Миколаїв
30 липня 2016 09:21
ФОТО: depo.ua
На всіх виїздах з Нової Одеси встановлять дизбар
На всіх виїздах з Нової Одеси встановлять дизбар'єри через африканську чуму свиней

У п'ятницю, 29 липня, в обласному управлінні ветеринарної медицини відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протівоепізоотіческой комісії Миколаївської ОДА. На екстреній нараді розглянули основні першочергові завдання для локалізації вогнища африканської чуми свиней і недопущення подальшого поширення на територію області. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на інтернет-видання "Мой город".

За словами в.о. голови Миколаївської ОДА В'ячеслава Боня, ситуація ускладнена тим, що через Нову Одесу проходить траса державного значення. Через це можуть виникнути труднощі з рухом транспорту.

"Найперше, що нам треба зробити, - це перекрити і локалізувати дуже велике вогнище. На всіх виїздах з міста треба поставити дізбар'єри, а там, де якісь дрібні виїзди, - перекопати, засипати, але заблокувати. Щоб всі виїзди з міста Нова Одеса були контрольовані. Другий перелік заходів - це подворовий обхід, облік свиней. Необхідно проводити з людьми бесіду щодо того, що свиней доведеться здати або вилучити і спалити", - звернув увагу Бонь. 

Для подворового обходу сформують команди з ветеринарів, ДСНСників, представників районної адміністрації та депутатів місцевих рад. Через те що через Нову Одесу проходить великий потік вантажного і пасажирського транспорту, на вокзалах встановлять дізінфекційні килимки, а на трасах - дізінфекціонние бар'єри. Додатково до боротьби з чумою планують залучити 25 поліцейських.

Видання зазначає, що на засіданні надзвичайної протівоепізоотіческой комісії були присутні начальники багатьох управлінь, служб та інших відомств міста Миколаєва та області, проте з управління нацполіції, незважаючи на запрошення, на нараду ніхто не з'явився.

Нагадаємо, що вчора, 29 липня, стало відомо про спалах африканської чуми свиней у Новій Одесі. Через це можуть перекрити трасу державного значення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв