На Миколаївщині через спалах чуми свиней можуть перекрити державну трасу

У зв'язку з спалахом африканської чуми свиней в Новій Одесі думають, як будуть перекривати в'їзди і виїзди по трасі державного значення
Depo.Миколаїв
29 липня 2016 14:09
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині через спалах чуми свиней можуть перекрити державну трасу
На Миколаївщині через спалах чуми свиней можуть перекрити державну трасу

У зв'язку з спалахом африканської чуми свиней в Новій Одесі думають, як будуть перекривати в'їзди і виїзди по трасі державного значення. Про це розповів заступник голови Новоодеської районної держадміністрації Олександр Гриценко, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

За результатами роботи ДНПК в місті вже проводяться невідкладні заходи щодо локалізації осередку інфекції, спеціальна група проводить обстеження домогосподарств і підрахунок поголів'я свиней.

"На засіданні районної комісії розглядалися питання організація роботи спеціальних груп, розміщення людей. Ходять люди, опитують мешканців у кого яка кількість свиней. Будуть встановлені пости, ви ж розумієте у нас проблема велика, тому що дорога державного значення. Конкретне рішення буде прийнято на обласній комісії, тому що таку трасу перекривати без відома Києва та області ми не маємо права навіть на 5 хвилин. Ми свої напрямки контролюємо, щоб не допустити ввезення і вивезення свиней з міста", - розповів Гриценко.

Крім того він повідомив, що більше місяця тому місцева мешканка Нової Одеси зверталася в ветслужбу з фактом загибелі свині. Після проведеного аналізу у тварини виявили рожу.

Довідка: Рожа - інфекційне захворювання, що протікає гостро або хронічно у вигляді ензоотичних спалахів, з явищами септицемії при гострій формі і симптомами ендокардиту, поліартриту і некрозу шкіри.

Раніше вже повідомлялось, що на Миколаївщині спалах африканської чуми свиней: люди в паніці.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв