ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївцям не "світить" повернення великих автобусів

Чиновники визнали, що всі автобуси "Євротранстехсервісу" знаходяться в аварійному стані
Depo.Миколаїв
25 березня 2016 15:46
ФОТО: depo.ua
Миколаївцям не "світить" повернення великих автобусів
Миколаївцям не "світить" повернення великих автобусів

Однією з перших петицій на сайті міськради стала петиція про повернення великогабаритних автобусів "Євротранстехсервіс". Тисячу підписів швидко набрали та передали її на розгляд профільної депутатської комісії. Але висновки невтішні - повертати на маршрути міста немає чого: транспортний стан автобусів не дозволяє поставити їх на рейси. До такого висновку дійшли депутати на засіданні "транспортної" комісії міськради, Depo.Миколаїв.

Петиція про повернення великих автобусів набрала 1005 голосів. За нею доповів начальник управління транспорту міськради В'ячеслав Кащенюк. Він зазначив, що після огляду автобусів "Євротранстехсервіс" комісія дійшла до висновку, що транспорт не може бути виведений на маршрути міста через їхню несправність: вони в аварійному стані.

"Ми виїхали туди, подивилися. Побачили автобусів п'ять в нормальному стані, вони кажуть, що 11 на ходу. Вони вважають, що якщо автобус треба ремонтувати, він все одно на ходу, але я так не вважаю. З б/ушними автобусами мати справу не варто, передні стійки на автобусі необхідно міняти", - резюмував Кащенюк. 

Депутати також сказали, що це потрібно розповідати городянам, а не їм. Тому Кащенюку доручили написати відповідь на цю петицію.

Нагадаємо, що миколаївці пропонували "урізати" кількість пільгових місць, щоб повернути великі автобуси та зробити їх рентабельними.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв