ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці активно реєструють "транспортні" петиції

Зокрема містяни просять повернути великогабаритні автобуси
Depo.Миколаїв
5 лютого 2016 15:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївці активно реєструють "транспортні" петиції
Миколаївці активно реєструють "транспортні" петиції

На другий день роботи сервісу електронних петицій на сайті Миколаївської міськради найбільш популярними є звернення щодо вирішення проблем транспорту. З 13 петицій п'ять присвятили руху автобусів та маршруток. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Миколаївців турбує сполучення з віддаленними районами і мікрорайонами міста. Так, в одній з петицій містяни просять прокласти тролейбусну лінію від Соляних до Матвіївки. Голосів вже зібрали 57. Ще в один "обділений" транспортом район - Корабельний - просять забезпечити цілодобовим сполученням громадським транспортом. Автор пропонує пускати опівночі до шостої ранку чергову маршрутку.

Автори одразу декількох петицій просять повернути на маршрути автобуси великої місткості, що дозволить і комфортно перевозити пасажирів, і дасть робочі місця. Зокрема це маршрут № 83, який декілька разів повертали на дороги. Крім того, пропонується маленькі маршрутки направити на непопулярні напрямки.

абезпечити інтервал руху автобусів 10 хвилин, прибрати маленькі маршрутки з жвавих маршрутів (щоб не створювати величезну кількість аварійних ситуацій на зупинках в слідстві того що на зупинку намагаються заїхати одразу 10 або більше маршруток в два ряди, висаджуючи пасажирів посеред проїжджої частини) також закупівля автобусів великої місткості для створення нових маршрутів по популярних напрямках, таких як маршрути № 1, 2, 52, 91, 8, 31, 54 і інших, а маленькі маршрутки направити на невеликі і не настільки популярні маршрути", - пише автор петиції.

На підтримку петиції з повернення великогабаритних автобусів зібрали 78 підписів, а за аналогічну 133. Ще одна "транспортна" заявка - пустити більше маршрутів по вул. Скороходова. Зараз по ній ходить лише трамвай і маршрутка №9, хоча вулиця є однією з важливих магістралей і до найближчих зупинок потрібно далеко іти.

"Чекати на зупинці будь-якого транспорту - аби вибратися в "велике місто" - доводиться невизначено довго в світлий час доби, і виразно до ранку, якщо вже стемніло. Звідси є сенс, визначаючи маршрути руху маршрутних таксі, як-то наситити вул. Скороходова цими самими маршрутками - в тому числі, і задіявши Садову вулицю теж - чому дихати стане легше і по Леніна/Чигрина, і по Скороходова, до загальної нашої радості", - пише автор петиції.

Поки остання заявка набрала лише 21 підпис. Але у миколаївців ще є 88 днів для її підтримки.

Нагадаємо, що у електронних петиціях містяни також просять побудувати нове приміщення для "бездомної" філармонії.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв