ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Грибовичі-2: Миколаївський полігон, куди повезли львівське сміття, заповнений на 87%

Спеціалісти вважають, що скоро Миколаїв може повторити долю Львова
Depo.Миколаїв
14 вересня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua
Грибовичі-2: Миколаївський полігон, куди повезли львівське сміття, заповнений на 87%
Грибовичі-2: Миколаївський полігон, куди повезли львівське сміття, заповнений на 87%

Спроби мера Миколаєва Олександра Сєнкевича очистити свою підмочену, договорняком з лідером "Самопомочі" Андрієм Садовим, репутацію виявились марними. На своїй прес-конференції Сєнкевич заявляв, що полігон мав прийняти півтораденну норму сміття  Миколаєва і такий обсяг місто може прийняти спокійно. при цьому замовчав стан полігону, де мало пройти захоронення, повідомляє Depo.Миколаїв.

Сьогодні, 14 вересня, на засіданні екологічної комісії облради виявилось, що Миколаївський полігон ТПВ заповнений на більш ніж 87%, і скоро місту корабелів самому буде необхідна допомога. 

Грибовичі-2: Миколаївський полігон, куди повезли львівське сміття, заповнений на 87% - фото 1

Начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Дмитро Мац повідомив, що станом на 1 січня 2016 року у полігон вже вивезли 9,6 млн тонн сміття, а розрахований він на обсяг 10 млн тонн. Таким чином територія заповнена більш ніж на 87%.

Грибовичі-2: Миколаївський полігон, куди повезли львівське сміття, заповнений на 87% - фото 2

У свою чергу начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління госпотребслужба в Миколаївській області Лариса Бурденко підкреслила, що проблема Львова може торкнутися і Миколаєва. За її слова, на полігоні на дотримуються норми зберігання сміття, не вистачає землі для засипання сміття, а також немає найголовнішого - сміттєпереробного заводу: "Ми повинні розуміти, якщо ми бачимо, що полігон уже вичерпав свій термін експлуатації, влада повинна розглянути питання щодо розширення, виділення нових земельних ділянок, проведення реконструкції цього полігону... У нас проблема, така, як у Львові, може виникнути в любо момент ".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв